Home » Kryptoměny » Safe Exchange Coin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit SAFEX?

Safe Exchange Coin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit SAFEX?

Safe Exchange Coin

Sledujte aktuální kurz Safe Exchange Coin v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod SAFEX do českých korun. Víte, kde koupit Safe Exchange Coin?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně SAFEX/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Safe Exchange Coin(SAFEX) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,01708
Aktuální cena v CZK0,35
Celková tržní hodnota v USD26 364 693
Celková tržní hodnota v CZK544 672 809
Změna ceny za posledních 24h-4.67%
Změna kurzu za posledních 7 dní15.87%
Aktualizováno23.04.2018 08:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Safe Exchange Coin snížila o 4.67%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota SAFEX zvýšila o 15.87%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Safe Exchange Coin k 23.04.2018 08:59 je 26 364 693 USD (zhruba 544 672 809 Kč), což z ní dělá 327. nejcennější kryptoměnu světa.

Safe Exchange Coin kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: SAFEX

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Safe Exchange Coin na české koruny a naopak cenu CZK na SAFEX. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 23.04.2018 08:59

Jak a kde koupit Safe Exchange Coin

SAFEX je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Safe Exchange Coin?

Vyplatí se zajímat o SAFEX a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Safe Exchange Coin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit SAFEX?
3.8 (76.67%) 6 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Safe Exchange Coin koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.