Hledáme nové redaktory | psaní článků za velké peníze

Hledáme posily do našeho týmu redaktorů. Registrovat se a začít přidávat vlastní články může každý, a to v každém jazyce naší webové stránky. Jazyk článku je možné vybratpřepnete během přidávání nového článku.


Jako odměnu nabízíme 50% ze zisku vašich článků.

A jak vyděláváme? Od brokerů dostáváme provize za každého aktivního obchodníka a o ty se s vámi podělíme. Provize vyplácíme v LTC, BTC, EUR nebo CZK na váš bankovní účet.

Jak to funguje?

Zaregistrujete se, a tím získáte unikátní kód, který bude použit pro sledování konverzí u brokerů. Napíšete svůj první článek a přidáte do něj bannery nebo textové odkazy na brokera, v současné době to může být buď Plus500 nebo Etoro, u nich jsme schopni sledovat výsledky na základě vašeho sledovacího kódu.

Kolik si můžete vydělat?

Obecně se dá říci, že čím je článek zajímavější, tím větší bude mít návštěvnost a tím více vyděláte. Zvýšit úspěšnost článku můžete i propagací na soc. sítích apod. Podmínky pro získání odměny (CPA), stejně jako výše odměny se u jednotlivých brokerů liší. U Plus500 musí trader vložit a udělat 10 USD na spreadu, a u Etoro stačí, když vloží finanční prostředky a udělá 1 obchod (takové jsou momentálně naše smluvní podmínky, ale není vyloučeno, že se časem změnit).

Plus500Etoro
CPA pro ČR/SR/PL600/400/600 USD450 USD
Vaše provize50% z částky výše50% z částky výše

Jak maximalizovat váš výdělek?

  • Pište články, které budou lidi zajímat.
  • Sdílejte odkazy na vaše články na sociálních sítích ve skupinách o obchodování, případně v diskuzních fórech souvisejících s tématem o kterém píšete.
  • Pošlete odkazy na váš článek konkrétním lidem z vašeho okolí, kterým si myslíte, že může pomoci.

Kde a kdy uvidím výsledky?

Každý měsíc vám zašleme snímek obrazovky z provizních systémů brokerů Plus500 a Etoro, kde uvidíte prokliky na vaše odkazy, počet registrovaných uživatelů, počet aktivních obchodníků s reálnými penězi a výši celkové odměny. Z této odměny dostanete 50%.

Snímek obrazovky zasíláme v případě, že daný měsíc něco vyděláte, a nebo na vaši žádost. Připravujeme také novou platformu, kde uvidíte prokliky na odkazy z vašich článků.

Pravidla pro psaní článků

  • Nepiště články, které již na webu jsou. Předtím než začnete vytvářet článek, prohledejte web zda už zde něco podobného není.
  • Články se musí tematicky hodit k obsahu našeho webu, nesmí propagovat podvody nebo projekty vypadající jako podvod.
  • Snažte se neodkazovat na konkurenční weby, veškeré odkazy budou označeny tagem“nofollow“.
  • Články zařaďte do kategorií.
  • Každý článek musí mít rozsah alespoň 2 normostrany, což je 3600 znaků. Tady lze udělat i občasnou výjimku.
  • Nekopírujte obsah jiných webů, a to ani částečně.
  • Každý článek musí mít minimálně 1 obrázek, ten se zobrazuje jako náhled ve výpisu článků a také v hlavičce článku. Používejte pouze obrázky, na které vlastníte autorská práva. Ideální jsou obrázky z free databank jako je např. https://www.pexels.com/ https://stocksnap.io/ https://pixabay.com/ https://unsplash.com/

Jak zjistím, co lidi zajímá?

Zjistit co konkrétně čtenáře zajímá můžete například pomocí webu https://www.marketingminer.com/ . Po přihlášení stačí kliknout na „vytvořit report“, následně „klíčová slova“ a zadat fráze, o kterých si myslíte, že může někdo hledat. V dalším kroku vyberete „Hledanost dotazů“ a případně i „Návrhy klíčových slov“ a nakonec „Získat data“. Váš požadavek bude zpracován a zobrazí se vám tabulky s průměrným měsíčním počtem vyhledávání zadaných klíčových slov + případně návrhy podobných klíčových slov. Tímto způsobem můžete získat data ohledně klíčových slov, jež potenciální čtenáři již nějakou dobu hledají. Na novinky a aktuality tento postup fungovat nebude.

Novinky a články na aktuální témata mohou rovněž přitáhnout velkou pozornost lidí.

Kde se budou vaše články zobrazovat?

Vaše články se budou zobrazovat na hlavní stránce v boxu „Zajímavé články – Guest posts“, a pravděpodobně i v jednotlivých kategoriích webu, k tomu si ale vyhrazujeme právo na zařazení článku, dle vlastního uvážení.

Pravidla spolupráce

Provize získáváte doživotně, respektive po dobu spolupráce s danými brokery, v případě ukončení spolupráce s nějakým brokerem, bude nabídnut broker alternativní.

Vyhrazujeme si právo nepublikovat váš článek v případě, že jeho kvalita bude nízká a nebo bude porušovat podmínky publikace.

Máte dotazy?

Pokud vám není cokoliv jasné, nebo máte doplňující dotazy, kontaktujte nás na e-mailu .

Pro již zaregistrované

Jak vložit zelený box s odkazem na brokera

Obchodovat CFD Palladium u Etoro

76 % retailových investorů přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

Zobrazit kódy pro vložení zelených tlačítek.

Pokud do kódu napíšete slovo „Etoro“, vytvoří se odkaz na brokera Etoro.

Pokud do kódu napíšete slovo „Plus500“, vytvoří se odkaz na brokera Plus500.

Textové odkazy na brokery

Pokud chcete přidat textový odkaz na brokera, odkazujte tímto způsobem:

/mylinks/plus500-sem_muzete_vlozit_popis_odkazu-cz/

První zatmavené slovo „plus500“ znamená, že odkazuji na brokera Plus500. Následuje pomlčka, pak popis odkazu (nesmí obsahovat pomlčky) a následně přichází další pomlčka a kód jazyka. Odkazy na Etoro fungují stejně jen nahradíte „plus500“ slovem „etoro“.

Upozornění na rizika

Každý odkaz na brokera by mělo doprovázet upozornění na rizika. Vložíte je takto [ cfdWarning plus500 noP ] – akorát smažete mezeru za „[“ a před „]“. Upozornění na rizika pro Etoro je zase stejné, jen nahradíte slovo „plus500“, slovem „etoro“.

Scroll to top