Home » Komodity » Cena kávy na burze | jak obchodovat kávu

Cena kávy na burze | jak obchodovat kávu

Sledujte aktuální i historické ceny kávy v online grafu. Zjistěte, jak obchodovat komoditu káva pomocí CFD a spekulujte i na pokles ceny.


Obchodování kávy má stejná pravidla jako obchodování jiných komodit.

Aktuální cena kávy

U 74-89% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Technická analýza vývoje ceny kávy (coffee futures)

Technická analýza ceny kávy níže je založena na 28 indikátorech. Uvedená čísla reprezentují počet indikátorů, které se přiklání buď k možnosti BUY – nákup, SELL – prodat, NEUTRAL – nerozhodný.

Při kombinaci většího počtu indikátorů by teoreticky mohlo docházet ke zpřesnění předpovědi budoucího kurzu oproti použití jen jednoho indikátoru. Bohužel nevíme, jaké indikátory jsou v technické analýze použity, jedná se o externí plugin od TradingView a tuto informaci neposkytují.

Přestože považujeme widget za užitečnou pomůcku pro hrubý odhad budoucí ceny, rozhodně nemůžeme zaručit, že obchodování na základě těchto předpovědí bude ziskové.

Technická analýza pro vývoj ceny kávy za týden

Analýza vývoje ceny coffee futures za měsíc

Často kladené otázky o kávě

Jaká bude cena kávy za den, týden a měsíc?

Připravili jsme pro vás technickou analýzu coffee futures založenou na 28 indikátorech. Do určité míry lze na základě těchto indikátorů určit, zda cena kávy poroste nebo bude klesat. Zobrazit podrobnosti.

Co ovlivňuje cenu kávy na burze?

  • Politická nestabilita
  • Spekulanti
  • Klimatické podmínky

V jakých jednotkách se káva obchoduje?

Káva se na burze obchoduje v librách (0,45 kg). Burzovní cena se udává v centech USD za 1 libru. Obchoduje se na NYCC a ICE.

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.