GGPoker recenze 2024 – víme jak získat bonus až 600 USD

ggpoker

GGpoker je nově regulovaná pokerová herna v české republice. Rozhodně PokerStars čeká hodně těžká konkurence a my se těšíme na souboj těchto gigantů v ČR.


GGPoker je místo, kde se hraje WSOP, hlavním propagátorem herny je Daniel Negreanu. Jedná se o jednu z největších online heren vůbec. Pokud se podíváte na jejich web, zjistíte, že momentálně není hraní pro české hráče dostupné. To se se ale brzy změní, protože získali licenci pro Českou republiku. Na co se tedy můžete těšit? Vše se dozvíte níže z naší detailní recenze GGpokeru.

GGPoker je vlajkovou lodí pokerové sítě GGNetwork (která funguje od roku 2014). Stránka disponuje opravdu bujným softwarem, který je navržen tak, aby vám rozbušil srdce a poker byl skutečně zábavný. Zdá se, že GGPoker našel vítězný recept na to, aby se hráči vraceli pro další hry – díky globální mase hráčů s různými pokerovými dovednostmi, kteří hrají ze všech koutů světa, není nouze o akci na mikro a středních vkladech a také na vysokých vkladech.

GGPoker má v oboru hvězdnou pověst – neposkvrněnou skandály, pokutami ani podvody. Stránky jsou regulovány britskou komisí pro hazardní hry (UKGC) a všechny prostředky hráčů jsou chráněny. Můžete si být jisti, že GGPoker je ‘legální’ a nechystá se vás podvést ani utéct s vašimi penězi. Stránka přijímá hráče z většiny míst, ale v současné době nepřijímá pokerové hráče z USA.

Zábavné funkce softwaru GGPoker

 • Sweating the last card – Když dojde k all inu a dorovnání, software nutí hráče pomalu loupat poslední kartu, což způsobuje velké napětí!
 • Výměna míst na finálovém stole (pokud nejste chipleader).
 • Zvukové efekty pro navození atmosféry, např. když je hráč all in – nad stolem se ozývají zvuky bušících bubnů!
 • Komunikace přes chatbox nebo prostřednictvím zábavných animovaných emotikonů, se zprávami jako “ship it” a “chci zavolat”, Nice hand”, “You suck” a dalšími!

Seznam zábavných funkcí se zdá být nekonečný a vývojáři GGPokeru neustále inovují a zkoušejí nové nápady.

Hry dostupné na GGPoker

Ať už vás zajímají mikro sázky nebo střední a vysoké sázky, GGPoker má takovou úroveň provozu, že nebudete mít’problém najít hru, která bude vyhovovat vašemu bankrollu a herním preferencím.

Jednou ze skvělých funkcí, kterou si turnajoví hráči oblíbili, je vestavěné softwarové upozornění, které upozorňuje na turnaje s překryvem, takže můžete naskočit a získat za své turnajové peníze nějaký ten peníz navíc. Chcete si koupit nějakého hráče (alias ‘stake’)? GGPoker má pro turnaje vestavěný systém sázek. Hráči prodávající akci si nastaví %, které chtějí prodat, a svůj markup-procento, a hráči mohou nakupovat kousky přímo přes pokerového klienta. Opravdu skvělá inovace od týmu GG.

Stránka nabízí mnoho variant pokeru v téměř všech sázkách:

GGPokerové hry k dispozici

 • Pot Limit Omaha – od 0,05 USD/$0,10 do 10 USD/$20
 • Texas Holdem- $0,02/$0,05 až $5/$10
 • Fast fold poker
 • All in nebo fold poker – $0,10/$0,25 až $100/$200
 • Spin a Gold SNG turnaje – 1$ až 50$, vyhrajte až 500k
 • Rush poker – $0,01 / $0,02 až $1/$2
 • Turnaje – Turnajoví hráči jsou skutečně rozmazlováni, s obrovským výběrem her na všech sázkách

Hráči na cash games mají možnost ‘spustit to dvakrát’ (nebo vícekrát), pokud chtějí vidět turn a river rozdaný dvakrát, a efektivně tak rozdělit handu na dva samostatné poty. Povoleny jsou také straddly.

GGPoker nabízí také short-deck holdem (jako běžný hold’em, ale s odstraněnými nízkými kartami, pro-tip: flushe poráží full-housy!)

Turnaj GGMasters “Sunday Major” s garancí 500 000 dolarů

GGPoker je milovníkům online pokerových turnajů známý díky obrovskému turnaji s buy-inem 150 dolarů a garancí 500 000 dolarů “GGMasters”, který se koná každou neděli v 17:00 (UTC+0).

Hráči, kteří hrají GGMasters, mohou zaplatit buy-in JEN JEDNOU a pro ty, kteří mají rádi další pobídku ke grindování, je k dispozici také žebříček hráčů roku (POY).

Původně tento turnaj začínal s garancí 250 000 dolarů a s každým týdnem se zvyšujícím se polem hráčů docházelo k navyšování garantované výhry, která nyní činí 500 000 dolarů. Od svého spuštění na začátku roku 2020 má navíc tento turnaj obrovské overlaye a pokaždé, když je garance splněna, GGpoker garanci zvyšuje, takže neustálá přidaná hodnota je dalším důvodem, proč si tento turnaj nenechat ujít.

Po celý týden probíhají satelity již od 1,50 USD, a to včetně neděle před samotným velkým turnajem. Pokud se stanete šťastným vítězem satelitu, budete automaticky zařazeni do nedělního turnaje GGMasters.

Každé vyplacení peněz v jakémkoli turnaji GGMasters v průběhu celého roku vám přinese body do žebříčku. Tyto body jsou odměňovány nejen za první místo, ale také za účast na finálovém stole a dokonce i na bublině. Jedná se o velmi příjemnou odměnu spojenou s turnajem GGMaster. hráč, který skončí na vrcholu žebříčku, tedy na 1. místě, se stane ambasadorem společnosti GGpoker a získá odměnu v hodnotě ohromujících 500 000 dolarů. Hráči, kteří se umístí na 2. až 10. místě, získávají vstup do turnaje GGMasters 2021 na celý rok v hodnotě 7 800 dolarů.

Freeroly na GGPoker

Ať už jste ’busto’, nebo si jen chcete zahrát poker zdarma pro zábavu, GGPoker vám to umožní.

Freerolly o čínské zvěrokruhy

Tyto freerolly vám dávají šanci doplnit svůj bankroll prostřednictvím turnajů zdarma, které vítěze odmění avatarem a turnajem.

Turnajové dolary (T$) Budovatelské turnaje

Každých 30 minut probíhají tyto turnaje „bez poplatků“ s několika možnostmi buy inů, 1 $, 2 $, 4 $ a 8 $. Tyto turnaje jsou navrženy tak, aby vám pomohly vybudovat váš bankroll, a díky tomu, že jsou bez poplatků, jde 100 % buy inu do prize poolu. Tyto výhry v T$ však nemůžete vybrat, jsou vyměnitelné za běžné turnajové buy iny, přičemž pokud vyděláte, můžete si je vybrat.

Blížící se pokerové turnaje na GGPoker

GGPoker a samotná síť GGNetwork má úžasně obsáhlý program MTT, který se skládá z freerollů, satelitů, freezeoutů, rebuyů a Sunday Majors. Na co si vzpomenete. O hráče Omahy i Hold’emu je dobře postaráno.

Akce na GGPoker

GGPoker kromě svého VIP programu, který hráče odměňuje až 50% rakebackem / cashbackem, pořádá několik opravdu úžasných promoakcí, kterými odměňuje grindery.

Rybí bufet – GGPoker rakeback / VIP program

GGPoker odměňuje hráče na základě jejich výkonnosti a vygenerovaného raku a přiděluje jim body za specifické chování. (Např. vygenerování 1 dolaru raku na cashovém stole). Program odměn GG’umožňuje hráčům odemknout větší peněžní výhry, jakmile postoupí na vyšší úroveň v programu odměn.
Každý nový hráč je automaticky zařazen do akce Rybí bufet, přičemž váš počáteční status je Plankton, existuje dalších 6 statusových stupňů Kreveta, zlatá rybka, krab, chobotnice, velryba a žralok, a ty se skládají z celkem 24 úrovní.

Při hraní her o skutečné peníze a placení rake/poplatků na GGPoker získáváte rybí body (FP). Splněním požadovaného počtu FP pro každou úroveň v daném časovém limitu odemknete příslušnou úroveň. Po odemčení úrovně se vám naskytne možnost roztočit kolo s různými odměnami. Jakékoli zbývající FP po odemčení úrovně budou připsány na další úroveň. Specifika programu si můžete prohlédnout po přihlášení do klienta GGPoker.

Program odměn v rámci rybího bufetu je následující:

STATUSÚROVEŇPOŽADOVANÉ BODY FPČAS NA ZVÝŠENÍ ÚROVNĚPŘEDBĚŽNÝ ROZSAH $PENĚŽNÍ ZPĚT
PlanktonVýchozí bod50024 hodin0,50-1,5015 %
Krevety100024 hodin1,00-3,0020%
Zlatá rybaBronzová22%
Stříbro25%
Zlato150024 hodin1.50-6.0028%
KrabBronzový28%
Stříbro30%
Zlato5 00072 hodin5.00-25.0032%
OctopusBronzová32%
Stříbro33%
Zlato34%
Platina35%
Diamant15 0007 dní15.00-90.0036%
VelrybaBronzová40%
Stříbro41%
Zlato42%
Platina43%
Diamant40 00015 dní40.00-320.0044%
ŽralokBronzová45%
Stříbro46%
Zlato47%
Platina48%
Diamant49%
Černá100 00030 dní100.00-1000.0050%

Po vystoupání na novou úroveň se vám zobrazí kolo, které nabízí různé odměny. Částka, na které se po roztočení kola ocitnete, je částka, kterou získáte zpět z rozsahu odměn, jak je uvedeno v tabulce výše.

Hry typu All in nebo Fold

GGpoker je inovativní pokerová herna, která přináší do hry koření v podobě různých formátů ovlivněných svými asijskými kořeny. Hry all-in or fold jsou zde již od založení GGpoker, nabízejí rychlou akci se 4 stoly Omaha a Hold’em s maximálním počtem bodů, u kterých máte 2 možnosti buď push all-in, nebo fold, je to vzrušující, zajímavá a zábavná hra.

All-in nebo Fold Bingo

Souběžně s hrou All-in a fold probíhá minihra All-in or fold Bingo .pokud vyhrajete při showdownu, vaše karty mohou být označeny z bingo karty, vyplňte jeden řádek a vyhrajte, pro hru jsou stanoveny limity na počet hand, 50 hand pro Hold’em a 20 hand pro Omahu. Ceny pro Hold’em dosahují až 80 000 dolarů a ceny pro Omahu až 160 000 dolarů; to nejsou na doplněk k minihře malé peníze.

Jackpot All-in nebo Fold

Na stolech all-in nebo fold je navíc k dispozici jackpotová výhra Jackpot se uděluje, když hráči získají královskou barvu na stolech Omaha a postupku na stolech Hold’em, přičemž čím vyšší sázky hrajete, tím větší je váš procentuální podíl na jackpotu.

Bad Beat Jackpot

Zobrazuje se na viditelném místě v horní části lobby, aktuálně přesahuje 80 000 dolarů, a když kliknete na banner Bad Beat, zobrazí se vám všichni poslední výherci a částka, kterou vyhráli.

100 000 dolarů Rush Cash Týdenní rozlosování x 4

K dispozici je závod o rake a závod o handy, který probíhá na čtyřech různých úrovních sázek, s tabulkami a cenami pro vítěze

Jak se na GGPokeru počítá rake a jaké jsou jeho horní hranice?

Rake na hráče se vypočítává pomocí váženého příspěvku do banku.
Horní hranice rake a jejich rozdělení najdete v následující tabulce:

PříjemNázev tabulkySBBBAnteMinimální vstupní vkladMax Buy-InMax hráčůRake %Rake Cap
VIP hryVH Deep200 dolarů400$20 000$80 000 dolarů65,0%50$
VIP hryVH Ante$200400$($100)$16,00080 000 USD65,0%$50
VIP hryVH Standard$200400$8 000$40 000 USD65,0%50$
VIP hryVH Deep100$$20010 000$40 000 dolarů65,0%40$
VIP hryVH Ante100$$200($50)8 000$$40,00065,0%40$
VIP hryVH Standard100$$2004 000$20 000 USD65,0%40$
VIP hryVH Deep$50100$5 000$20 000$65,0%$35
VIP hryVH Ante50$100$($25)$4,000$20,00065,0%35$
VIP hryVH Standard50$100$$2,000$10 00065,0%35$
VIP hryVH Deep$2550$$2 500$10,00065,0%25$
VIP hryVH Ante$2550$($10)$2,000$10,00065,0%25$
VIP hryVH Standard$2550$1 000$5 000 USD65,0%25$
VysokáNLH Diamond$510$$2001 000$65,0%10$
VysokáNLH Platinum$25$100$500$65,0%8$
StředníNLH Gold1$$240$$20065,0%6$
StředníNLH Silver$0,501$20$100$65,0%5$
StředníNLH Bronze$0,25$0,5010$50$65,0%4$
NízkáNLH Purple$0,10$0,25$525$65,0%$2
NízkáNLH červená$0,05$0,10$210$65,0%1$
NízkáNLH Blue$0,02$0,051$$565,0%$0,5

Stažení GGPoker

Stejně jako u mnoha jiných pokerových stránek si uživatelé musí stáhnout klientský software, který pak komunikuje se serverem. Stahování GG je poměrně náročné a trvá dlouho. Lišta průběhu nám připadala matoucí s nepravidelným zobrazováním průběhu, ale nakonec se to podařilo a instalace na plochu proběhla dostatečně brzy. Máte potěšení zírat na pěkné hrnky Daniela Negreanu, Elkyho, Bryna Kenneyho a týmu ambasadorů GG.

Rozložení lobby

Naším prvním dojmem po spuštění lobby je, že je zde docela pastva pro oči a celkový niterný zážitek. Působí trochu jako staré Las Vegas s množstvím propagačních akcí a titulků, které mohou být a zpočátku trochu ohromující. Posuvné bannery zobrazující tenisovou legendu Borise Beckera, online sérii GG World Series of Poker Circuit, ale i miuho dalšího. Pokladna je také velmi snadno k nalezení v pravé horní části lobby. Když říkáme obsazeno, tak si neděláme legraci. V horní části lobby jsme napočítali 11 záložek, z nichž každá nabízí jiný pokerový formát, od Hold’emu a Omahy až po turnaje, Short Deck (zobrazený v měně jen), Spin & Gold (loterie Sit N Go pro 3 hráče), Allin & Fold (pro méně zručné hráče), Rush Cash a mnoho dalšího. Lobby nabízí standardní funkce filtrování turnajů podle státu (pokud jsou spuštěny) a podle úrovně sázek. Filtrování cash game umožňuje zobrazení podle úrovně vkladů (a kolik stolů jednotlivých vkladů je aktivních) nebo můžete zobrazit seznam všech dostupných stolů.

Jsou povoleny HUDy?

Pro všechny hard core hráče: HUDy nejsou na GGPokeru povoleny. Nabízejí vlastní vestavěný inteligentní HUD, který je přístupný kliknutím na avatar hráče. Zobrazí vám celkové výhry hráče a pěkný graf ukazující umístění v posledních turnajích. Mají VPIP %, které vám ukáže, v kolika procentech hráč dorovnává nebo navyšuje před flopem. U cash games se vám také zobrazí procento vyhraných hand, celkový počet odehraných hand a výběr vítězných a prohraných hand jako příklady hráčových tendencí. K dispozici jsou také statistiky, pokud hrajete All in nebo Fold, ale přiznejme si, že v této hře nebudete příliš studovat. Ikona ohně vám ukáže, jestli je hráč na horké vlně. Zdá se, že Holdem Manager funguje s GGPokerem.

Zvuky a hudba softwaru?

Po spuštění softwaru GGPoker se uživateli zobrazí dramatická orchestrální hudba, která se stupňuje směrem ke crescendu, podobně jako u hry Kdo chce být milionářem. Já prosím! Dalším příkladem je podobná dramatická hudba, když jdete all-in na ruku. Obvyklé šustění žetonů a cvakání čerstvých karet lze ovládat v nastavení, spolu s upozorněními, když jste na řadě, což vám umožní věnovat se více úkolům a zároveň hrát poker (nebo multi-table).

Avataři hráčů

Nám byl přidělen výchozí avatar zobrazující pár kačerů, ale pokud byste si chtěli avatar změnit, stačí kliknout na ikonu ozubeného kola v horní části okna pokerového stolu a k dispozici je mnoho kategorií. Některé jsou velmi zajímavé, od dvou lesbiček až po zbraně. Ať už vás na lodi plave cokoli. U každého hráče se zobrazuje vlajka jeho domovské země, a pokud se vám daří, vedle vašeho avatara je ikona plamene. Můžete se také vyblbnout s emotikony, protože jich nabízejí hody včetně vzteku, WTF, Tilt, Ship It a mnoha dalších nástrojů vyvolávajících náklon.

Kde najdete status věrnosti?

Při pohledu do pravého dolního rohu lobby GGPoker je jasně vidět jejich věrnostní program ‘Fish Buffet’. Začal jsem jako krevetka, ale mám ambice stát se brzy zabijáckým žralokem. Na rozdíl od mnoha heren se nebojí’ukázat vám Věrnostní program a bonusy na viditelném místě. Hned mi nabídli točící se kolo za pěkný věrnostní bonus, ale na kole jsem vyhrál jen minimální cenu 0,50 $.

Změnit zobrazení žetonů?

Pokud se vám nelíbí standardní turnajové hodnoty žetonů nebo zobrazení v USD v cash games, mohou si uživatelé snadno změnit zobrazení žetonů buď na USD, EUR, GBP, RUB, CNY, BRL. Mezi hráči je dnes také velmi oblíbené zobrazování žetonů v BB (velkých blindech)

Funkce pro více heren

Software umožňuje multi-tabling až u 16 stolů najednou se standardními možnostmi kaskádového nebo dlaždicového uspořádání (propojení do mřížkového vzoru), které umožňuje efektivní a velkoobjemovou hru.

Nastavení času pro hru

Čas do hry není nastavitelný a činí 12 sekund, přičemž časová banka se pohybuje mezi 30 a 45 sekundami. Dodatečný čas v případě odpojení je 2 minuty.

Kasino a sázková kancelář

GGPoker je čistě pokerová společnost a nenabízí propojení s kasinem ani sázkovou kanceláří, což nejvíce vítá komunita zarytých hráčů pokeru.

Vyhledávání turnajů &; hráčů

Jednou z oblastí, ve které GGPoker bohužel zaostává, je poskytování nástroje pro rychlé vyhledání hráče nebo turnaje. Někdy si člověk přeje vypotit svého kamaráda, když dosáhne finálového stolu, ale není příjemné se ptát, o který turnaj se jedná, a na další podrobnosti, když by to snadno dokázalo jednoduché vyhledávání.

Vícenásobné rozdávání

Při cashovce má outsider pět sekund na to, aby si při All-In vybral více možností rozdání. Volby jsou provést jednou, dvakrát nebo třikrát a musí s nimi souhlasit všichni hráči v ruce. Pokud si soupeř vezme pojištění, není vícenásobné rozdání povoleno.

Anonymní stoly

Anonymní hra se na GGPokeru nenabízí, ve skutečnosti je hezké vidět globální rozmanitost hráčů na webu, z nichž každý má zobrazenou vlajku své domovské země. Vzhledem k tomu, že má licenci v Evropě, není ve skutečnosti možné tuto funkci nabízet, protože existují požadavky na KYC, které anonymní hru pro značky znemožňují.

Jazyky

GGPoker je globální pokerová stránka a nabízí mnoho jazyků, včetně angličtiny, španělštiny, portugalštiny, němčiny, japonštiny, čínštiny, vietnamštiny lotyštiny, turečtiny, hindštiny, francouzštiny, švédštiny a ruštiny. cash hand, underdog má pět vteřin na to, aby si při All-In vybral více možností rozdávání. Na výběr je spustit jej jednou, dvakrát nebo třikrát a musí

Poznámky o hráčích

Jednoduše klikněte na libovolného avatara a objeví se Chytrý Hud, který přehledně nabízí sekci pro psaní poznámek, kam si můžete zapisovat tendence soupeřů, které se automaticky ukládají pro budoucnost.

Čtyřbarevný balíček

Zkušenými hráči multi-tablovacích her je velmi oblíbená možnost čtyřbarevného balíčku, a pokud se vám to hodí, můžete si změnit i zadní vzor karet. Zblázněte se!

Nastavte si výši sázek

GGPoker nabízí jednu z nejrozmanitějších konfigurací sázek, jakou jsme kdy viděli. K dispozici jsou čtyři tlačítka a můžete si nastavit jak výši BB, tak i % z banku, protože oba způsoby mohou být užitečné pro navýšení. Já jsem si například nastavil tlačítka 2,2BB, 2,6BB, 3BB a Pot. Kromě toho jsem si nastavil tlačítka tak, aby prováděla sázky o velikosti potu od 33 % do 100 %.

Vlastní pozadí

Co se týče kulis hracího stolu, není toho mnoho, co můžete nastavit, pouze několik základních změn barev, ale to je vše, co jsme našli.

Instantní hra na ploše

Pokud používáte stolní počítač, není k dispozici okamžité hraní, pouze stažení. Vyplatí se však počkat, protože je mnohem stolnější a spolehlivější než hra v prohlížeči.

Nejzajímavější funkce GGpokeru

 • Pojištění All-in: Skvělá funkce, která chrání vaše karty před špatnými porážkami. Tato funkce vás může ochránit ve vícecestných potech, sekaných potech a mnoha dalších. Můžete si vybrat, které ulice chcete chránit, ale obecně jde o to, že vsadíte peníze a dostanete kurzy v závislosti na vašem výběru a pravděpodobnosti výsledku (Věřte nám, že výpočet je trochu složitý).
 • Sázka na hráče: Další příjemnou funkcí je možnost sázet hráče v turnajích za zveřejněné přirážky, což dává pokerovým fanouškům možnost vypotit své oblíbené hráče v turnajích.
 • Squeeze Hole Cards: Velmi zajímavou funkcí je funkce squeeze hole card, díky níž můžete pomalu mačkat nebo nahlížet na své karty jako při živé hře. To nikdy neomrzí, pokud jde o nás, je to velmi cool.
 • Zobrazit pořadí karet: Šikovná funkce, pokud kliknete na své karty, zobrazí se grafika s aktuálním pořadím karet.
 • Lovení králíků: Po dokončení hry hledejte uprostřed stolu ikonu králíka, po jejímž kliknutí se vám zobrazí společné karty, které by byly rozdány. Tato možnost je určena pro opravdové pokerové masochisty.
 • Auto-Rebuy: Další užitečnou funkcí je možnost nastavit automatické dokupování, takže se váš stack automaticky doplní (např. na maximální částku buyinu), kdykoli dosáhnete nastavené hranice.

Historie rukou

Historie hand jsou dostupné po kliknutí na ikonu dvou karet (s pikem) v pravém horním rohu zobrazení stolu. Můžete rychle přecházet z jedné ruky do druhé a prohlížet si je. Zobrazují pouze statický záběr ruky během vaší poslední akce, ale pod nimi je strom rozhodnutí se všemi podrobnostmi o sázkách. Rozdání si můžete stáhnout do počítače, ale není zde žádná funkce pro rychlé sdílení rozdání s přáteli. K dispozici je pěkná funkce, která umožňuje odstranit grafiku avatara a místo ní zobrazit označení pozic buttonu, SB a BB

GGPoker Zákaznická podpora / Kontaktní informace

Podpora GGPoker je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. S týmem GGPoker se můžete spojit prostřednictvím kanálu GGPoker Discord, nepřetržité podpory na chatu nebo přes Telegram.

GGPoker Banking – Vydávání peněz a výběr peněz

Pokeroví hráči mohou využívat bleskurychlé vklady a výběry peněz pomocí Bitcoinu, stejně jako mohou ke vkladům a výběrům používat tradiční metody, jako jsou MasterCard a Visa. Všimněte si, že zákazníci z Velké Británie na GGPoker nemohou používat kreditní karty, ale mohou na webu používat debetní karty.

Jaké jsou možnosti uvítacího bonusu na GGpokeru?

Hráči si mohou vybrat mezi 100% až 600$ dorovnávacím bonusem na svůj první vklad, nebo se rozhodnout pro získání 100$ v hotovosti a vstupenkách.

Varianta 1: 100% bonus až do výše 600 dolarů za vklad u GGPoker

Tento bonus se vyplácí po 5 dolarech za každých 20 dolarů zaplacených v čistém raku/zaplacených turnajových poplatcích – s 90denní lhůtou na uplatnění nároku.

Možnost 2: 100 dolarů v hotovosti a tikety v průběhu 6 dnů

 1. Den 1 9,50 USD ve Spin & Zlatý tiket (odehrání 100 hand AoF a 2 USD v hotovosti).
 2. Den 2 5 dolarů ve hře Spin & Zlatý tiket (odehrajete 200 rozdání AoF a 4 dolary v hotovosti).
 3. Den 3 $4 in Spin & Zlatý tiket (odehrajte 300 rozdání AoF a $6 v hotovosti)
 4. Den 4 $5 in Spin & Zlatý tiket (odehrajte 400 rozdání AoF a $8 v hotovosti)
 5. Den 5 $6,50 in Spin & Zlatý tiket (odehrajte 500 rozdání AoF a 10 USD v hotovosti)
 6. Den 6 10 dolarů ve hře Spin & Zlatý tiket (odehrajte 1000 rozdání AoF a 15 dolarů v hotovosti).

Uplňte všech šest výzev All-In nebo Fold a získejte satelitní vstupenku na Den 6 GGMasters v hodnotě 15 dolarů!
Získejte 40 dolarů ve volných vstupenkách během prvních šesti dnů po způsobilém vkladu (min. 20 dolarů), bez jakýchkoli podmínek! Chcete-li získat až 60 dolarů v dalších odměnách, stačí hrát All-In nebo Fold v každém ze šesti dnů. Pokud se trefíte do denních hand targetů, získáte až 45 dolarů v hotovosti. Trefte všech šest denních cílů a získejte závěrečnou satelitní vstupenku GGMasters v hodnotě 15 USD!

Propagační akce Líbánky pro nováčky

Jakmile se’zaregistrujete na GGPoker, máte 3 dny od první registrace na to, abyste se zaregistrovali do této akce a vyhráli volné ceny v hodnotě 300 dolarů, stačí přejít na stránku líbánek a kliknout na tlačítko začít líbánky. Po následujících 30 dní budete mít každý den zcela náhodně zadaný úkol, ty jsou široké, od toho, ukázat své karty po výhře banku, odehrát určitý počet hand atd. Odměny dostáváte podle toho, jak je získáváte, takže nemusíte splnit všechny mise, přesto vám bude připsáno to, co jste získali.

Tato propagační akce založená na misích vám má umožnit prozkoumat a objevit vše, co GGpoker nabízí, tím, že vás povzbudí k vyzkoušení různých her a formátů a zároveň vás seznámí s jedinečnými funkcemi, které GGpoker nabízí.

Výplata odměn je následující:

Splněné miseVýhra
31 x vstupenka za 1 dolar pro Omaholika
52,50 $ ZDARMA
61 x 4$ T$ Builder Ticket
16T$12,50
2020,00 USD ZDARMA
25T$110
30150,00 USD ZDARMA
GGPoker recenze 2024 – víme jak získat bonus až 600 USD

Napsat komentář

Upozornění

Neuvádějte žádné kontaktní informace (e-mail, WhatsApp, odkazy atd.). Jinak bude váš komentář/recenze ihned smazána. Manuálně kontrolujeme dodržování tohoto pravidla. Toto opatření slouží k ochraně čtenářů našeho webu, spousty podvodníků se snaží vydávat za poradce a tahají z lidí peníze, a tomu nebudeme přihlížet!

Scroll to top