Home » Kryptoměny » Omicron kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit OMC?

Omicron kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit OMC?

Omicron

Sledujte aktuální kurz Omicron v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod OMC do českých korun. Víte, kde koupit Omicron?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně OMC/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Omicron(OMC) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,19647
Aktuální cena v CZK4,06
Celková tržní hodnota v USD0
Celková tržní hodnota v CZK0
Změna ceny za posledních 24h28.93%
Změna kurzu za posledních 7 dní35.63%
Aktualizováno21.04.2018 00:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Omicron zvýšila o 28.93%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota OMC zvýšila o 35.63%. Celková tržní hodnota kryptoměny Omicron k 21.04.2018 00:59 je 0 USD (zhruba 0 Kč), což z ní dělá 1563. nejcennější kryptoměnu světa.

Omicron kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: OMC

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Omicron na české koruny a naopak cenu CZK na OMC. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 21.04.2018 00:59

Jak a kde koupit Omicron

OMC je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Omicron?

Vyplatí se zajímat o OMC a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Omicron kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit OMC?
4 (80%) 2 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Omicron koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.