Home » Kryptoměny » ICOBID kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit ICOB?

ICOBID kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit ICOB?

ICOBID

Sledujte aktuální kurz ICOBID v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod ICOB do českých korun. Víte, kde koupit ICOBID?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně ICOB/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny ICOBID(ICOB) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,00132
Aktuální cena v CZK0,03
Celková tržní hodnota v USD141 535
Celková tržní hodnota v CZK2 921 428
Změna ceny za posledních 24h-2.29%
Změna kurzu za posledních 7 dní10.5%
Aktualizováno21.04.2018 00:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny ICOBID snížila o 2.29%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota ICOB zvýšila o 10.5%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny ICOBID k 21.04.2018 00:59 je 141 535 USD (zhruba 2 921 428 Kč), což z ní dělá 1172. nejcennější kryptoměnu světa.

ICOBID kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: ICOB

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny ICOBID na české koruny a naopak cenu CZK na ICOB. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 21.04.2018 00:59

Jak a kde koupit ICOBID

ICOB je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně ICOBID?

Vyplatí se zajímat o ICOB a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

ICOBID kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit ICOB?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas ICOBID koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.