Home » Kryptoměny » Growers International kurz

Growers International kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit GRWI?

Growers International

Sledujte aktuální kurz Growers International v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod GRWI do českých korun. Víte, kde koupit Growers International?


Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. *CFD Služba. 80.6% přichází o peníze.

Aktuální k 14.12.2018 12:00
1 Growers International = 1,46 CZK 1 000 CZK = 683,71 GRWI
100 Growers International = 146,26 CZK 100 000 CZK = 68 371,34 GRWI

Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně GRWI/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Growers International(GRWI) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,06400
Aktuální cena v CZK 1,46
Celková tržní hodnota v USD 76 719
Celková tržní hodnota v CZK 1 753 155
Změna ceny za posledních 24h -4.15%
Změna kurzu za posledních 7 dní 39.31%
Aktualizováno 14.12.2018 12:00

Za posledních 24h se cena kryptoměny Growers International snížila o 4.15%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota GRWI zvýšila o 39.31%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Growers International k 14.12.2018 12:00 je 76 719 USD (zhruba 1 753 155 Kč), což z ní dělá 1450. nejcennější kryptoměnu světa.

Historie kurzu Growers International

Growers International kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: GRWI

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Growers International na české koruny a naopak cenu CZK na GRWI. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 14.12.2018 12:00

Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. *CFD Služba. 80.6% přichází o peníze.

Vyplatí se obchodovat Growers International?

Jelikož Growers International patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu GRWI. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Jak koupit Growers International pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker  Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za Growers International. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny Growers International?

V první řadě si ověřte, zda je možné Growers International koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (GRWI). Pokud na burze Growers International najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za GRWI. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit Growers International?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Jaké máte zkušenosti s obchodováním?

Co si myslíte o kryptoměně Growers International?

Vyplatí se zajímat o GRWI a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Growers International kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit GRWI?
3.3 (66.67%) 6 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Growers International koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.