Kde a jak koupit Koda Cryptocurrency? + tip jak ušetřit

Koda Cryptocurrency

Koda Cryptocurrency se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je PancakeSwap (v2), my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu KODA platební kartou.


Kde je možné koupit KODA?

Koda Cryptocurrency není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na PancakeSwap (v2).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu KODA?

Podle nám dostupných informací, Koda Cryptocurrency není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se Koda Cryptocurrency, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte KODA.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Maecenas | Kde koupit Glass Chain | Kde koupit RealT Token - 11078 Longview St, Detroit, MI 48213 | Kde koupit TORG

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 10:59
BurzaKryptoměnový párSpread
PancakeSwap (v2)KODA/WBNB0.603168%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top