Home » Kryptoměny » X-Coin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit XCO?

X-Coin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit XCO?

X-Coin

Sledujte aktuální kurz X-Coin v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod XCO do českých korun. Víte, kde koupit X-Coin?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně XCO/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny X-Coin(XCO) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,00689
Aktuální cena v CZK0,14
Celková tržní hodnota v USD85 354
Celková tržní hodnota v CZK1 763 339
Změna ceny za posledních 24h-2.79%
Změna kurzu za posledních 7 dní28.45%
Aktualizováno23.04.2018 08:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny X-Coin snížila o 2.79%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota XCO zvýšila o 28.45%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny X-Coin k 23.04.2018 08:59 je 85 354 USD (zhruba 1 763 339 Kč), což z ní dělá 982. nejcennější kryptoměnu světa.

X-Coin kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: XCO

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny X-Coin na české koruny a naopak cenu CZK na XCO. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 23.04.2018 08:59

Jak a kde koupit X-Coin

XCO je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně X-Coin?

Vyplatí se zajímat o XCO a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

X-Coin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit XCO?
3.8 (75%) 8 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas X-Coin koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.