Home » Kryptoměny » Ultimate Secure Cash kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit USC?

Ultimate Secure Cash kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit USC?

Ultimate Secure Cash

Sledujte aktuální kurz Ultimate Secure Cash v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod USC do českých korun. Víte, kde koupit Ultimate Secure Cash?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně USC/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Ultimate Secure Cash(USC) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,02953
Aktuální cena v CZK0,65
Celková tržní hodnota v USD305 430
Celková tržní hodnota v CZK6 720 691
Změna ceny za posledních 24h-53.03%
Změna kurzu za posledních 7 dní35.66%
Aktualizováno25.05.2018 04:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Ultimate Secure Cash snížila o 53.03%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota USC zvýšila o 35.66%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Ultimate Secure Cash k 25.05.2018 04:59 je 305 430 USD (zhruba 6 720 691 Kč), což z ní dělá 1128. nejcennější kryptoměnu světa.

Ultimate Secure Cash kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: USC

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Ultimate Secure Cash na české koruny a naopak cenu CZK na USC. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 25.05.2018 04:59

Jak koupit Ultimate Secure Cash pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za Ultimate Secure Cash. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny Ultimate Secure Cash?

V první řadě si ověřte, zda je možné Ultimate Secure Cash koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (USC). Pokud na burze Ultimate Secure Cash najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za USC. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit Ultimate Secure Cash?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Co si myslíte o kryptoměně Ultimate Secure Cash?

Vyplatí se zajímat o USC a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Ultimate Secure Cash kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit USC?
3.9 (77.5%) 8 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Ultimate Secure Cash koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.