Home » Kurzy » Ultimate Secure Cash kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit USC?

Ultimate Secure Cash kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit USC?

Ultimate Secure Cash

Sledujte aktuální kurz Ultimate Secure Cash v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod USC do českých korun. Víte, kde koupit Ultimate Secure Cash?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně USC/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).

Aktuální kurz a tržní hodnota měny Ultimate Secure Cash(USC) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,13129
Aktuální cena v CZK 2,68
Celková tržní hodnota v USD 1 357 927
Celková tržní hodnota v CZK 27 739 725
Změna ceny za posledních 24h 24.13%
Změna kurzu za posledních 7 dní -10.55%
Aktualizováno 18.02.2018 03:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Ultimate Secure Cash zvýšila o 24.13%. Přestože cena měny během posledních 24h rostla, za předchozích 7 dní, se hodnota USC snížila o 10.55%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším rostoucím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Ultimate Secure Cash k 18.02.2018 03:59 je 1 357 927 USD (zhruba 27 739 725 Kč), což z ní dělá 999. nejcennější kryptoměnu světa.

Ultimate Secure Cash kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: USC

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Ultimate Secure Cash na české koruny a naopak cenu CZK na USC. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 18.02.2018 03:59

Jak a kde koupit Ultimate Secure Cash

USC je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Ultimate Secure Cash?

Vyplatí se o ní zajímat a zvažovat její nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Ultimate Secure Cash kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit USC?
3.3 (66.67%) 3 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Ultimate Secure Cash koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.