Home » Kryptoměny » Tattoocoin (Standard Edition) kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit TSE?

Tattoocoin (Standard Edition) kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit TSE?

Tattoocoin (Standard Edition)

Sledujte aktuální kurz Tattoocoin (Standard Edition) v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod TSE do českých korun. Víte, kde koupit Tattoocoin (Standard Edition)?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně TSE/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Tattoocoin (Standard Edition)(TSE) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,00527
Aktuální cena v CZK0,12
Celková tržní hodnota v USD476 659
Celková tržní hodnota v CZK10 525 485
Změna ceny za posledních 24h%
Změna kurzu za posledních 7 dní43.2%
Aktualizováno21.05.2018 11:54

Za posledních 24h se cena kryptoměny Tattoocoin (Standard Edition) snížila o %. Celková tržní hodnota kryptoměny Tattoocoin (Standard Edition) k 21.05.2018 11:54 je 476 659 USD (zhruba 10 525 485 Kč), což z ní dělá 1087. nejcennější kryptoměnu světa.

Tattoocoin (Standard Edition) kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: TSE

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Tattoocoin (Standard Edition) na české koruny a naopak cenu CZK na TSE. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 21.05.2018 11:54

Jak koupit Tattoocoin (Standard Edition) pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za Tattoocoin (Standard Edition). Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny Tattoocoin (Standard Edition)?

V první řadě si ověřte, zda je možné Tattoocoin (Standard Edition) koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (TSE). Pokud na burze Tattoocoin (Standard Edition) najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za TSE. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit Tattoocoin (Standard Edition)?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Co si myslíte o kryptoměně Tattoocoin (Standard Edition)?

Vyplatí se zajímat o TSE a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Tattoocoin (Standard Edition) kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit TSE?
3.7 (73.33%) 3 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Tattoocoin (Standard Edition) koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.