Home » Kurzy » Tattoocoin (Standard Edition) kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit TSE?

Tattoocoin (Standard Edition) kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit TSE?

Tattoocoin (Standard Edition)

Sledujte aktuální kurz Tattoocoin (Standard Edition) v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod TSE do českých korun. Víte, kde koupit Tattoocoin (Standard Edition)?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně TSE/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).

Aktuální kurz a tržní hodnota měny Tattoocoin (Standard Edition)(TSE) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,00843
Aktuální cena v CZK 0,17
Celková tržní hodnota v USD 762 472
Celková tržní hodnota v CZK 15 727 212
Změna ceny za posledních 24h 59.22%
Změna kurzu za posledních 7 dní -14.96%
Aktualizováno 23.02.2018 23:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Tattoocoin (Standard Edition) zvýšila o 59.22%. Přestože cena měny během posledních 24h rostla, za předchozích 7 dní, se hodnota TSE snížila o 14.96%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším rostoucím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Tattoocoin (Standard Edition) k 23.02.2018 23:59 je 762 472 USD (zhruba 15 727 212 Kč), což z ní dělá 994. nejcennější kryptoměnu světa.

Tattoocoin (Standard Edition) kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: TSE

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Tattoocoin (Standard Edition) na české koruny a naopak cenu CZK na TSE. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 23.02.2018 23:59

Jak a kde koupit Tattoocoin (Standard Edition)

TSE je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Tattoocoin (Standard Edition)?

Vyplatí se o ní zajímat a zvažovat její nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Tattoocoin (Standard Edition) kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit TSE?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Tattoocoin (Standard Edition) koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.