Home » Kryptoměny » Tattoocoin (Limited Edition) kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit TLE?

Tattoocoin (Limited Edition) kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit TLE?

Sledujte aktuální kurz Tattoocoin (Limited Edition) v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod TLE do českých korun. Víte, kde koupit Tattoocoin (Limited Edition)?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně TLE/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Tattoocoin (Limited Edition)(TLE) v USD a CZK

Aktuální cena v USD7,05081
Aktuální cena v CZK145,54
Celková tržní hodnota v USD0
Celková tržní hodnota v CZK0
Změna ceny za posledních 24h36.54%
Změna kurzu za posledních 7 dní44.66%
Aktualizováno21.04.2018 00:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Tattoocoin (Limited Edition) zvýšila o 36.54%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota TLE zvýšila o 44.66%. Celková tržní hodnota kryptoměny Tattoocoin (Limited Edition) k 21.04.2018 00:59 je 0 USD (zhruba 0 Kč), což z ní dělá 1437. nejcennější kryptoměnu světa.

Tattoocoin (Limited Edition) kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: TLE

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Tattoocoin (Limited Edition) na české koruny a naopak cenu CZK na TLE. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 21.04.2018 00:59

Jak a kde koupit Tattoocoin (Limited Edition)

TLE je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Tattoocoin (Limited Edition)?

Vyplatí se zajímat o TLE a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Tattoocoin (Limited Edition) kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit TLE?
3.7 (73.33%) 3 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Tattoocoin (Limited Edition) koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.