Home » Kryptoměny » SHIELD kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit XSH?

SHIELD kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit XSH?

SHIELD

Sledujte aktuální kurz SHIELD v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod XSH do českých korun. Víte, kde koupit SHIELD?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně XSH/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny SHIELD(XSH) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,02391
Aktuální cena v CZK0,53
Celková tržní hodnota v USD12 264 629
Celková tržní hodnota v CZK273 366 807
Změna ceny za posledních 24h-2.74%
Změna kurzu za posledních 7 dní-2.49%
Aktualizováno20.06.2018 21:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny SHIELD snížila o 2.74%. Celkově se můžeme bavit o klesající tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota XSH snížila o 2.49%. Celková tržní hodnota kryptoměny SHIELD k 20.06.2018 21:59 je 12 264 629 USD (zhruba 273 366 807 Kč), což z ní dělá 399. nejcennější kryptoměnu světa.

SHIELD kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: XSH

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny SHIELD na české koruny a naopak cenu CZK na XSH. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 20.06.2018 21:59

Vyplatí se obchodovat SHIELD?

Jelikož SHIELD patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu XSH. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Jak koupit SHIELD pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za SHIELD. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny SHIELD?

V první řadě si ověřte, zda je možné SHIELD koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (XSH). Pokud na burze SHIELD najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za XSH. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit SHIELD?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Co si myslíte o kryptoměně SHIELD?

Vyplatí se zajímat o XSH a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

SHIELD kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit XSH?
3.9 (78.1%) 21 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas SHIELD koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.