Home » Kryptoměny » Qwark kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit QWARK?

Qwark kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit QWARK?

Qwark

Sledujte aktuální kurz Qwark v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod QWARK do českých korun. Víte, kde koupit Qwark?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně QWARK/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Qwark(QWARK) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,10247
Aktuální cena v CZK2,14
Celková tržní hodnota v USD5 576 688
Celková tržní hodnota v CZK116 515 722
Změna ceny za posledních 24h-14.82%
Změna kurzu za posledních 7 dní-12.34%
Aktualizováno25.04.2018 17:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Qwark snížila o 14.82%. Celkově se můžeme bavit o klesající tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota QWARK snížila o 12.34%. Celková tržní hodnota kryptoměny Qwark k 25.04.2018 17:59 je 5 576 688 USD (zhruba 116 515 722 Kč), což z ní dělá 630. nejcennější kryptoměnu světa.

Qwark kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: QWARK

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Qwark na české koruny a naopak cenu CZK na QWARK. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 25.04.2018 17:59

Jak a kde koupit Qwark

QWARK je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Qwark?

Vyplatí se zajímat o QWARK a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Qwark kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit QWARK?
4 (80%) 1 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Qwark koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.