Home » Kryptoměny » Profile Utility Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit PUT?

Profile Utility Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit PUT?

Sledujte aktuální kurz Profile Utility Token v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod PUT do českých korun. Víte, kde koupit Profile Utility Token?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně PUT/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Profile Utility Token(PUT) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,19405
Aktuální cena v CZK3,97
Celková tržní hodnota v USD8 320 197
Celková tržní hodnota v CZK170 063 991
Změna ceny za posledních 24h-0.84%
Změna kurzu za posledních 7 dní15.32%
Aktualizováno19.04.2018 08:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Profile Utility Token snížila o 0.84%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota PUT zvýšila o 15.32%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Profile Utility Token k 19.04.2018 08:59 je 8 320 197 USD (zhruba 170 063 991 Kč), což z ní dělá 519. nejcennější kryptoměnu světa.

Profile Utility Token kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: PUT

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Profile Utility Token na české koruny a naopak cenu CZK na PUT. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 19.04.2018 08:59

Jak a kde koupit Profile Utility Token

PUT je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Profile Utility Token?

Vyplatí se zajímat o PUT a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Profile Utility Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit PUT?
4.3 (86.67%) 3 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Profile Utility Token koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.