Home » Kurzy » Profile Utility Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit PUT?

Profile Utility Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit PUT?

Sledujte aktuální kurz Profile Utility Token v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod PUT do českých korun. Víte, kde koupit Profile Utility Token?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně PUT/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).

Aktuální kurz a tržní hodnota měny Profile Utility Token(PUT) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,81938
Aktuální cena v CZK 16,74
Celková tržní hodnota v USD 17 144 231
Celková tržní hodnota v CZK 350 222 357
Změna ceny za posledních 24h -5.45%
Změna kurzu za posledních 7 dní 1.48%
Aktualizováno 18.02.2018 04:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Profile Utility Token snížila o 5.45%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota PUT zvýšila o 1.48%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Profile Utility Token k 18.02.2018 04:59 je 17 144 231 USD (zhruba 350 222 357 Kč), což z ní dělá 395. nejcennější kryptoměnu světa.

Profile Utility Token kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: PUT

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Profile Utility Token na české koruny a naopak cenu CZK na PUT. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 18.02.2018 04:59

Jak a kde koupit Profile Utility Token

PUT je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Profile Utility Token?

Vyplatí se o ní zajímat a zvažovat její nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Profile Utility Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit PUT?
4.3 (86.67%) 3 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Profile Utility Token koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.