Home » Kurzy » Polymath Network kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit POLY?

Polymath Network kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit POLY?

Sledujte aktuální kurz Polymath Network v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod POLY do českých korun. Víte, kde koupit Polymath Network?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně POLY/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).

Aktuální kurz a tržní hodnota měny Polymath(POLY) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 1,26480
Aktuální cena v CZK 26,00
Celková tržní hodnota v USD 303 008 452
Celková tržní hodnota v CZK 6 229 202 309
Změna ceny za posledních 24h -13.16%
Změna kurzu za posledních 7 dní 33.78%
Aktualizováno 21.02.2018 11:04

Za posledních 24h se cena kryptoměny Polymath snížila o 13.16%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota POLY zvýšila o 33.78%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Polymath k 21.02.2018 11:04 je 303 008 452 USD (zhruba 6 229 202 309 Kč), což z ní dělá 71. nejcennější kryptoměnu světa.

Polymath kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: POLY

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Polymath na české koruny a naopak cenu CZK na POLY. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 21.02.2018 11:04

Jak a kde koupit Polymath Network

POLY je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Polymath Network?

Vyplatí se o ní zajímat a zvažovat její nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Polymath Network kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit POLY?
4.4 (88%) 5 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Polymath Network koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.