Home » Kryptoměny » Pabyosi Coin (Special) kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit PCS?

Pabyosi Coin (Special) kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit PCS?

Pabyosi Coin (Special)

Sledujte aktuální kurz Pabyosi Coin (Special) v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod PCS do českých korun. Víte, kde koupit Pabyosi Coin (Special)?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně PCS/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Pabyosi Coin (Special)(PCS) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,10786
Aktuální cena v CZK2,23
Celková tržní hodnota v USD0
Celková tržní hodnota v CZK0
Změna ceny za posledních 24h-7.32%
Změna kurzu za posledních 7 dní-3.42%
Aktualizováno21.04.2018 00:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Pabyosi Coin (Special) snížila o 7.32%. Celkově se můžeme bavit o klesající tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota PCS snížila o 3.42%. Celková tržní hodnota kryptoměny Pabyosi Coin (Special) k 21.04.2018 00:59 je 0 USD (zhruba 0 Kč), což z ní dělá 1419. nejcennější kryptoměnu světa.

Pabyosi Coin (Special) kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: PCS

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Pabyosi Coin (Special) na české koruny a naopak cenu CZK na PCS. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 21.04.2018 00:59

Jak a kde koupit Pabyosi Coin (Special)

PCS je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Pabyosi Coin (Special)?

Vyplatí se zajímat o PCS a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Pabyosi Coin (Special) kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit PCS?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Pabyosi Coin (Special) koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.