Home » Kryptoměny » Metal Music Coin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit MTLMC3?

Metal Music Coin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit MTLMC3?

Sledujte aktuální kurz Metal Music Coin v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod MTLMC3 do českých korun. Víte, kde koupit Metal Music Coin?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně MTLMC3/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Metal Music Coin(MTLMC3) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,00115
Aktuální cena v CZK0,02
Celková tržní hodnota v USD91 348
Celková tržní hodnota v CZK1 885 509
Změna ceny za posledních 24h6.04%
Změna kurzu za posledních 7 dní2.61%
Aktualizováno21.04.2018 00:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Metal Music Coin zvýšila o 6.04%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota MTLMC3 zvýšila o 2.61%. Celková tržní hodnota kryptoměny Metal Music Coin k 21.04.2018 00:59 je 91 348 USD (zhruba 1 885 509 Kč), což z ní dělá 1200. nejcennější kryptoměnu světa.

Metal Music Coin kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: MTLMC3

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Metal Music Coin na české koruny a naopak cenu CZK na MTLMC3. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 21.04.2018 00:59

Jak a kde koupit Metal Music Coin

MTLMC3 je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Metal Music Coin?

Vyplatí se zajímat o MTLMC3 a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Metal Music Coin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit MTLMC3?
4 (80%) 3 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Metal Music Coin koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.