Home » Kurzy » Maverick Chain kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit MVC?

Maverick Chain kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit MVC?

Sledujte aktuální kurz Maverick Chain v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod MVC do českých korun. Víte, kde koupit Maverick Chain?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně MVC/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).

Aktuální kurz a tržní hodnota měny Maverick Chain(MVC) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,10090
Aktuální cena v CZK 2,08
Celková tržní hodnota v USD 0
Celková tržní hodnota v CZK 0
Změna ceny za posledních 24h 23.75%
Změna kurzu za posledních 7 dní -9.83%
Aktualizováno 23.02.2018 23:04

Za posledních 24h se cena kryptoměny Maverick Chain zvýšila o 23.75%. Přestože cena měny během posledních 24h rostla, za předchozích 7 dní, se hodnota MVC snížila o 9.83%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším rostoucím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Maverick Chain k 23.02.2018 23:04 je 0 USD (zhruba 0 Kč), což z ní dělá 1332. nejcennější kryptoměnu světa.

Maverick Chain kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: MVC

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Maverick Chain na české koruny a naopak cenu CZK na MVC. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 23.02.2018 23:04

Jak a kde koupit Maverick Chain

MVC je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Maverick Chain?

Vyplatí se o ní zajímat a zvažovat její nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Maverick Chain kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit MVC?
3 (60%) 1 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Maverick Chain koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.