Home » Kryptoměny » Master Swiscoin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit MSCN?

Master Swiscoin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit MSCN?

Sledujte aktuální kurz Master Swiscoin v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod MSCN do českých korun. Víte, kde koupit Master Swiscoin?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně MSCN/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Master Swiscoin(MSCN) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,00122
Aktuální cena v CZK0,03
Celková tržní hodnota v USD55 134
Celková tržní hodnota v CZK1 153 053
Změna ceny za posledních 24h3.84%
Změna kurzu za posledních 7 dní-2.44%
Aktualizováno26.04.2018 05:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Master Swiscoin zvýšila o 3.84%. Přestože cena měny během posledních 24h rostla, za předchozích 7 dní, se hodnota MSCN snížila o 2.44%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším rostoucím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Master Swiscoin k 26.04.2018 05:59 je 55 134 USD (zhruba 1 153 053 Kč), což z ní dělá 994. nejcennější kryptoměnu světa.

Master Swiscoin kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: MSCN

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Master Swiscoin na české koruny a naopak cenu CZK na MSCN. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 26.04.2018 05:59

Jak a kde koupit Master Swiscoin

MSCN je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Master Swiscoin?

Vyplatí se zajímat o MSCN a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Master Swiscoin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit MSCN?
3 (60%) 1 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Master Swiscoin koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.