Home » Kryptoměny » Lykke kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit LKK?

Lykke kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit LKK?

Lykke

Sledujte aktuální kurz Lykke v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod LKK do českých korun. Víte, kde koupit Lykke?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně LKK/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Lykke(LKK) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,05381
Aktuální cena v CZK1,12
Celková tržní hodnota v USD16 821 644
Celková tržní hodnota v CZK351 460 577
Změna ceny za posledních 24h-7.38%
Změna kurzu za posledních 7 dní-20.95%
Aktualizováno25.04.2018 17:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Lykke snížila o 7.38%. Celkově se můžeme bavit o klesající tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota LKK snížila o 20.95%. Celková tržní hodnota kryptoměny Lykke k 25.04.2018 17:59 je 16 821 644 USD (zhruba 351 460 577 Kč), což z ní dělá 407. nejcennější kryptoměnu světa.

Lykke kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: LKK

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Lykke na české koruny a naopak cenu CZK na LKK. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 25.04.2018 17:59

Jak a kde koupit Lykke

LKK je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Lykke?

Vyplatí se zajímat o LKK a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Lykke kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit LKK?
3.8 (75%) 4 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Lykke koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.