Home » Invictus Hyperion Fund kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit IHF?

Invictus Hyperion Fund kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit IHF?

Sledujte aktuální kurz Invictus Hyperion Fund v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod IHF do českých korun. Víte, kde koupit Invictus Hyperion Fund?


Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. *CFD Služba. 80.6% přichází o peníze.

Aktuální k 14.11.2018 04:58
1 Invictus Hyperion Fund = 0,81 CZK 1 000 CZK = 1 237,14 IHF
100 Invictus Hyperion Fund = 80,83 CZK 100 000 CZK = 123 713,51 IHF

Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně IHF/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Invictus Hyperion Fund(IHF) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,03515
Aktuální cena v CZK 0,81
Celková tržní hodnota v USD 0
Celková tržní hodnota v CZK 0
Změna ceny za posledních 24h 14.59%
Změna kurzu za posledních 7 dní -1.8%
Aktualizováno 14.11.2018 04:58

Za posledních 24h se cena kryptoměny Invictus Hyperion Fund zvýšila o 14.59%. Přestože cena měny během posledních 24h rostla, za předchozích 7 dní, se hodnota IHF snížila o 1.8%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším rostoucím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Invictus Hyperion Fund k 14.11.2018 04:58 je 0 USD (zhruba 0 Kč), což z ní dělá 1911. nejcennější kryptoměnu světa.

Historie kurzu Invictus Hyperion Fund

Invictus Hyperion Fund kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: IHF

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Invictus Hyperion Fund na české koruny a naopak cenu CZK na IHF. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 14.11.2018 04:58

Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. *CFD Služba. 80.6% přichází o peníze.

Vyplatí se obchodovat Invictus Hyperion Fund?

Jelikož Invictus Hyperion Fund patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu IHF. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Chcete nechat za sebe obchodovat ostatní?

*Předchozí výsledky nemají vliv na výsledky v budoucnu. *CFD Služba provozováná brokerem eToro. 65% přichází o peníze.

Jak koupit Invictus Hyperion Fund pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker  Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za Invictus Hyperion Fund. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny Invictus Hyperion Fund?

V první řadě si ověřte, zda je možné Invictus Hyperion Fund koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (IHF). Pokud na burze Invictus Hyperion Fund najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za IHF. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit Invictus Hyperion Fund?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Jaké máte zkušenosti s obchodováním?

Co si myslíte o kryptoměně Invictus Hyperion Fund?

Vyplatí se zajímat o IHF a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Invictus Hyperion Fund kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit IHF?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Invictus Hyperion Fund koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.