Home » Kurzy » Internet of Things kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit XOT?

Internet of Things kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit XOT?

Sledujte aktuální kurz Internet of Things v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod XOT do českých korun. Víte, kde koupit Internet of Things?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně XOT/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).

Aktuální kurz a tržní hodnota měny Internet of Things(XOT) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 572,73400
Aktuální cena v CZK 11 817,19
Celková tržní hodnota v USD 0
Celková tržní hodnota v CZK 0
Změna ceny za posledních 24h %
Změna kurzu za posledních 7 dní -32.13%
Aktualizováno 24.02.2018 13:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Internet of Things snížila o %. Celková tržní hodnota kryptoměny Internet of Things k 24.02.2018 13:59 je 0 USD (zhruba 0 Kč), což z ní dělá 1378. nejcennější kryptoměnu světa.

Internet of Things kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: XOT

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Internet of Things na české koruny a naopak cenu CZK na XOT. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 24.02.2018 13:59

Jak a kde koupit Internet of Things

XOT je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Internet of Things?

Vyplatí se o ní zajímat a zvažovat její nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Internet of Things kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit XOT?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Internet of Things koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.