Home » Kryptoměny » ICO OpenLedger kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit ICOO?

ICO OpenLedger kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit ICOO?

ICO OpenLedger

Sledujte aktuální kurz ICO OpenLedger v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod ICOO do českých korun. Víte, kde koupit ICO OpenLedger?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně ICOO/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny ICO OpenLedger(ICOO) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,61149
Aktuální cena v CZK13,66
Celková tržní hodnota v USD284 922
Celková tržní hodnota v CZK6 366 967
Změna ceny za posledních 24h2.59%
Změna kurzu za posledních 7 dní0.54%
Aktualizováno21.06.2018 05:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny ICO OpenLedger zvýšila o 2.59%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota ICOO zvýšila o 0.54%. Celková tržní hodnota kryptoměny ICO OpenLedger k 21.06.2018 05:59 je 284 922 USD (zhruba 6 366 967 Kč), což z ní dělá 1123. nejcennější kryptoměnu světa.

ICO OpenLedger kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: ICOO

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny ICO OpenLedger na české koruny a naopak cenu CZK na ICOO. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 21.06.2018 05:59

Vyplatí se obchodovat ICO OpenLedger?

Jelikož ICO OpenLedger patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu ICOO. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Jak koupit ICO OpenLedger pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za ICO OpenLedger. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny ICO OpenLedger?

V první řadě si ověřte, zda je možné ICO OpenLedger koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (ICOO). Pokud na burze ICO OpenLedger najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za ICOO. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit ICO OpenLedger?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Co si myslíte o kryptoměně ICO OpenLedger?

Vyplatí se zajímat o ICOO a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

ICO OpenLedger kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit ICOO?
3.6 (72%) 5 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas ICO OpenLedger koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.