Home » Kryptoměny » ICO OpenLedger kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit ICOO?

ICO OpenLedger kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit ICOO?

ICO OpenLedger

Sledujte aktuální kurz ICO OpenLedger v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod ICOO do českých korun. Víte, kde koupit ICO OpenLedger?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně ICOO/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny ICO OpenLedger(ICOO) v USD a CZK

Aktuální cena v USD1,79734
Aktuální cena v CZK37,49
Celková tržní hodnota v USD837 473
Celková tržní hodnota v CZK17 469 418
Změna ceny za posledních 24h-6.76%
Změna kurzu za posledních 7 dní9.8%
Aktualizováno25.04.2018 16:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny ICO OpenLedger snížila o 6.76%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota ICOO zvýšila o 9.8%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny ICO OpenLedger k 25.04.2018 16:59 je 837 473 USD (zhruba 17 469 418 Kč), což z ní dělá 854. nejcennější kryptoměnu světa.

ICO OpenLedger kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: ICOO

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny ICO OpenLedger na české koruny a naopak cenu CZK na ICOO. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 25.04.2018 16:59

Jak a kde koupit ICO OpenLedger

ICOO je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně ICO OpenLedger?

Vyplatí se zajímat o ICOO a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

ICO OpenLedger kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit ICOO?
3.7 (73.33%) 3 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas ICO OpenLedger koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.