Home » Kryptoměny » Hi Mutual Society kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit HMC?

Hi Mutual Society kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit HMC?

Sledujte aktuální kurz Hi Mutual Society v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod HMC do českých korun. Víte, kde koupit Hi Mutual Society?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně HMC/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Hi Mutual Society(HMC) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,06705
Aktuální cena v CZK1,40
Celková tržní hodnota v USD27 095 390
Celková tržní hodnota v CZK566 113 600
Změna ceny za posledních 24h-3.94%
Změna kurzu za posledních 7 dní216.54%
Aktualizováno25.04.2018 17:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Hi Mutual Society snížila o 3.94%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota HMC zvýšila o 216.54%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Hi Mutual Society k 25.04.2018 17:59 je 27 095 390 USD (zhruba 566 113 600 Kč), což z ní dělá 317. nejcennější kryptoměnu světa.

Hi Mutual Society kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: HMC

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Hi Mutual Society na české koruny a naopak cenu CZK na HMC. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 25.04.2018 17:59

Jak a kde koupit Hi Mutual Society

HMC je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Hi Mutual Society?

Vyplatí se zajímat o HMC a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Hi Mutual Society kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit HMC?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Hi Mutual Society koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.