Home » Kryptoměny » GameCredits kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit GAME?

GameCredits kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit GAME?

GameCredits

Sledujte aktuální kurz GameCredits v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod GAME do českých korun. Víte, kde koupit GameCredits?


Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně GAME/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny GameCredits(GAME) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,92021
Aktuální cena v CZK20,59
Celková tržní hodnota v USD59 220 438
Celková tržní hodnota v CZK1 325 034 702
Změna ceny za posledních 24h4.43%
Změna kurzu za posledních 7 dní-22.24%
Aktualizováno19.06.2018 13:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny GameCredits zvýšila o 4.43%. Přestože cena měny během posledních 24h rostla, za předchozích 7 dní, se hodnota GAME snížila o 22.24%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším rostoucím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny GameCredits k 19.06.2018 13:59 je 59 220 438 USD (zhruba 1 325 034 702 Kč), což z ní dělá 155. nejcennější kryptoměnu světa.

GameCredits kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: GAME

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny GameCredits na české koruny a naopak cenu CZK na GAME. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 19.06.2018 13:59

Vyplatí se obchodovat GameCredits?

Jelikož GameCredits patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu GAME. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Jak koupit GameCredits pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za GameCredits. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny GameCredits?

V první řadě si ověřte, zda je možné GameCredits koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (GAME). Pokud na burze GameCredits najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za GAME. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit GameCredits?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Co si myslíte o kryptoměně GameCredits?

Vyplatí se zajímat o GAME a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

GameCredits kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit GAME?
4.7 (93.33%) 3 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas GameCredits koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.