Home » Kryptoměny » FuturoCoin kurz

FuturoCoin kurz – graf, vývoj ceny – jen další podvod?

futurocoin

Podívejte se na aktuální kurz FuturoCoin, zjistěte jak FTO funguje a proč ho raději nekupovat.  Pravděpodobně se jedná jen o podvod.


Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. U 80.6% účtů retailových investorů došlo ke vzniku finanční ztráty.

Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně FTO/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).

Co to je a jak funguje FuturoCoin?

Svět kryptoměn je natolik obsáhlý, že zde najdeme jak klasické kryptoměny respektující základní principy fungování, tak i takové, o kterých je možné říci, že se jedná spíše o pasti na neznalé uživatele. A do této kategorie se dá zařadit i takzvaný FuturoCoin. Ten se samozřejmě na první pohled jeví jako jedna z klasických kryptoměn. Při bližším pohledu ale musíme říci, že tomu tak není.

Kdo za FuturoCoinem stojí?

Každá kryptoměna nebo platforma má určité zakladatele. A v případě FuturoCoinu to není výjimkou. Zde však můžeme říci, že název firmy už může být pro někoho alarmující. Kdo již slyšel název FutureNet, ten už lehce tuší, že hlavním zaměřením této společnosti je především nabídka výdělku. Takového, který je:

 • Rychlý
 • Jednoduchý
 • Vysoký

Tato kombinace dává tušit, že půjde spíše o klasický podvod typu letadlo (obdobně jako u kryptoměny DasCoin), než o legitimní produkt.

Futurocoin je možné i „těžit“

Jak už to u podobných případů bývá, ona těžba není klasickým postupem, jako u řady legitimních kryptoměn.

FuturoCoin je možné „těžit“ jenom tím způsobem, že si uživatel u domovské FutureNet koupí určitý balíček. Ten má samozřejmě různé hodnoty, které se pohybují minimálně ve stovkách dolarů.

A tady musíme opět upozornit na to, že princip těžby měny Futurocoin připomíná spíše princip letadla. Kdo má zájem, ten musí zaplatit, aby mohl něco získat. Na první pohled má tento postup umožnit laikům jednodušší získání, ale v principu nejde o nic jiného, než sbírání plateb od nových oveček, které se do systému zapojí.

FuturoCoin lze koupit i na burzách. Na kterých?

Druhou možností, jak se dá Futurocoin získat, je koupě této kryptoměny na burze. To samozřejmě může u mnohých lidí vzbudit dojem, že se jedná o legitimní virtuální měny, jelikož neměla potíže se zalistováním na burzu. I tady lze najít jedno velké ALE. Stačí se podívat na to, na jakých burzách ji lze najít:

 • YouBit
 • Piyasa
 • CoinDeal
 • BitPay

Že zde nevidíte žádnou, která by patřila k něm nejznámějším a těm nejjistějším? Je to pochopitelné. Ty FuturoCoin prostě nezalistovaly. Proč? Jelikož o této měně také mají určité pochybnosti. A tento fakt také směřuje k tomu, že je dobré dát si na tuto kryptoměnu spíše pozor, než v ní vidět budoucnost.

Možnosti reálného využití jsou mizivé

Podívejme se třeba na Ripple, o který se zajímá řada bank, karetních společností i velkých firem. Podívejme se třeba také na Bitcoin, se kterým je možné zaplatit v online i offline světě, na stále vzrůstajícím počtu míst. A nyní se podívejme na Futurocoin a přehled několika možností, kde ho lze reálně uplatnit.

 • FutureAdPro
 • FutureNet Foundation
 • FNWallet
 • FutureNet café
 • FutureCloud

Že vám podle názvů připadá, že se jedná výhradně o projekty domácí společnosti FutureNet, která za kryptoměnou Futurocoin stojí? Nemýlíte se. A to znamená jediné. Reálné využití kryptoměny je tedy doslova nulové. Můžete si ji „natěžit“ pomocí různých balíčků. Potom ji můžete směnit na pochybných burzách, nebo s ní zaplatit na několika místech. V porovnání s tím, co nabízejí běžně používané kryptoměny se jedná doslova o nulovou využitelnost.

Doporučujeme zvýšenou pozornost

Dříve nebo později se jistě najde někdo, kdo vás bude na FuturoCoin lákat. My vám doporučujeme být na pozoru a nekupovat si ani jeden z dostupných balíčků. Proč? Jeho zaplacením si pravděpodobně kupujete pouze vstupenku do letadla, které může velmi brzy spadnout. Tak, jako řada podobně založených projektů předtím.


Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. U 80.6% účtů retailových investorů došlo ke vzniku finanční ztráty.

Vyplatí se obchodovat FuturoCoin?

Jelikož FuturoCoin patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu FTO. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Jaké máte zkušenosti s obchodováním?

Co si myslíte o kryptoměně FuturoCoin?

Vyplatí se zajímat o FTO a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

FuturoCoin kurz – graf, vývoj ceny – jen další podvod?
2.3 (45.98%) 174 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas FuturoCoin koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Jeden příspěvek v diskuzi

 1. George napsal:

  FuturoCoin je součástí jedné z největších a nejrychleji rostoucích komunit na světě. Děkuji za tento článek, který je také důkazem rostoucího zájmu.
  Bohužel né každý má znalosti a schopnosti na to, vyhodnotit fundamenty digitálních světových měn.
  Digitální měny jsou naše budoucnost a komunity s kvalitními lidmi také.

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.