Home » Kryptoměny » Digital Bullion Gold kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit DBG?

Digital Bullion Gold kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit DBG?

Digital Bullion Gold

Sledujte aktuální kurz Digital Bullion Gold v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod DBG do českých korun. Víte, kde koupit Digital Bullion Gold?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně DBG/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Digital Bullion Gold(DBG) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,00194
Aktuální cena v CZK0,04
Celková tržní hodnota v USD0
Celková tržní hodnota v CZK0
Změna ceny za posledních 24h1.41%
Změna kurzu za posledních 7 dní15.76%
Aktualizováno21.04.2018 00:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Digital Bullion Gold zvýšila o 1.41%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota DBG zvýšila o 15.76%. Celková tržní hodnota kryptoměny Digital Bullion Gold k 21.04.2018 00:59 je 0 USD (zhruba 0 Kč), což z ní dělá 1537. nejcennější kryptoměnu světa.

Digital Bullion Gold kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: DBG

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Digital Bullion Gold na české koruny a naopak cenu CZK na DBG. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 21.04.2018 00:59

Jak a kde koupit Digital Bullion Gold

DBG je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Digital Bullion Gold?

Vyplatí se zajímat o DBG a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Digital Bullion Gold kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit DBG?
5 (100%) 1 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Digital Bullion Gold koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.