Home » Digital Asset Guarantee Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit DAGT?

Digital Asset Guarantee Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit DAGT?

Sledujte aktuální kurz Digital Asset Guarantee Token v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod DAGT do českých korun. Víte, kde koupit Digital Asset Guarantee Token?


Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. *CFD Služba. 80.6% přichází o peníze.

Aktuální k 11.12.2018 02:00
1 Digital Asset Guarantee Token = 0,84 CZK 1 000 CZK = 1 184,89 DAGT
100 Digital Asset Guarantee Token = 84,40 CZK 100 000 CZK = 118 489,08 DAGT

Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně DAGT/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Digital Asset Guarantee Token(DAGT) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,03708
Aktuální cena v CZK 0,84
Celková tržní hodnota v USD 835 885
Celková tržní hodnota v CZK 19 024 817
Změna ceny za posledních 24h 5.98%
Změna kurzu za posledních 7 dní 9.74%
Aktualizováno 11.12.2018 02:00

Za posledních 24h se cena kryptoměny Digital Asset Guarantee Token zvýšila o 5.98%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota DAGT zvýšila o 9.74%. Celková tržní hodnota kryptoměny Digital Asset Guarantee Token k 11.12.2018 02:00 je 835 885 USD (zhruba 19 024 817 Kč), což z ní dělá 764. nejcennější kryptoměnu světa.

Historie kurzu Digital Asset Guarantee Token

Digital Asset Guarantee Token kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: DAGT

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Digital Asset Guarantee Token na české koruny a naopak cenu CZK na DAGT. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 11.12.2018 02:00

Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. *CFD Služba. 80.6% přichází o peníze.

Vyplatí se obchodovat Digital Asset Guarantee Token?

Jelikož Digital Asset Guarantee Token patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu DAGT. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Jak koupit Digital Asset Guarantee Token pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker  Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za Digital Asset Guarantee Token. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny Digital Asset Guarantee Token?

V první řadě si ověřte, zda je možné Digital Asset Guarantee Token koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (DAGT). Pokud na burze Digital Asset Guarantee Token najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za DAGT. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit Digital Asset Guarantee Token?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Jaké máte zkušenosti s obchodováním?

Co si myslíte o kryptoměně Digital Asset Guarantee Token?

Vyplatí se zajímat o DAGT a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Digital Asset Guarantee Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit DAGT?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Digital Asset Guarantee Token koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.