Home » Kryptoměny » BioCoin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit BIO?

BioCoin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit BIO?

Sledujte aktuální kurz BioCoin v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod BIO do českých korun. Víte, kde koupit BioCoin?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně BIO/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny BioCoin(BIO) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,00702
Aktuální cena v CZK0,15
Celková tržní hodnota v USD4 364 274
Celková tržní hodnota v CZK91 272 178
Změna ceny za posledních 24h-2.76%
Změna kurzu za posledních 7 dní7.04%
Aktualizováno26.04.2018 05:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny BioCoin snížila o 2.76%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota BIO zvýšila o 7.04%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny BioCoin k 26.04.2018 05:59 je 4 364 274 USD (zhruba 91 272 178 Kč), což z ní dělá 669. nejcennější kryptoměnu světa.

BioCoin kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: BIO

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny BioCoin na české koruny a naopak cenu CZK na BIO. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 26.04.2018 05:59

Jak a kde koupit BioCoin

BIO je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně BioCoin?

Vyplatí se zajímat o BIO a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

BioCoin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit BIO?
4.5 (90%) 2 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas BioCoin koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Jeden příspěvek v diskuzi

  1. HM napsal:

    BioCoin patrí medzi TOP kryptoprojekty v súčastnosti. Je to prvá oficiálna kryptomena v Rusku, ktorá bola schválená úradmi k legálnemu používaniu v ekonomike. Blockchain nieje založený na klasickom ťažení ale keďže ide o BIO ide o zdielanie P2P informácií v sieti.

    P2P Blockchain, ktorý používa BioCoin je budúcnosť v kryptomenách, pretože sa odstráni nákladne ťaženie a nieje potrebné množstvo grafických kariet a čipov a samozrejme množstvo elektrickej energie. Meny ktoré budú založené na P2P zdielaní informácií budú disponovať obrovskou výhodou oproti klasickým kryptomenám.

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.