Home » Kryptoměny » Animation Vision Cash kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit AVH?

Animation Vision Cash kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit AVH?

Sledujte aktuální kurz Animation Vision Cash v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod AVH do českých korun. Víte, kde koupit Animation Vision Cash?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně AVH/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Animation Vision Cash(AVH) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,00659
Aktuální cena v CZK0,13
Celková tržní hodnota v USD0
Celková tržní hodnota v CZK0
Změna ceny za posledních 24h0.67%
Změna kurzu za posledních 7 dní7.22%
Aktualizováno19.04.2018 08:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Animation Vision Cash zvýšila o 0.67%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota AVH zvýšila o 7.22%. Celková tržní hodnota kryptoměny Animation Vision Cash k 19.04.2018 08:59 je 0 USD (zhruba 0 Kč), což z ní dělá 1350. nejcennější kryptoměnu světa.

Animation Vision Cash kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: AVH

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Animation Vision Cash na české koruny a naopak cenu CZK na AVH. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 19.04.2018 08:59

Jak a kde koupit Animation Vision Cash

AVH je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Animation Vision Cash?

Vyplatí se zajímat o AVH a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Animation Vision Cash kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit AVH?
3 (60%) 1 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Animation Vision Cash koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.