Home » Kryptoměny » Ammo Reloaded kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit AMMO?

Ammo Reloaded kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit AMMO?

Sledujte aktuální kurz Ammo Reloaded v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod AMMO do českých korun. Víte, kde koupit Ammo Reloaded?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně AMMO/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Ammo Reloaded(AMMO) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,00260
Aktuální cena v CZK0,06
Celková tržní hodnota v USD202 572
Celková tržní hodnota v CZK4 473 159
Změna ceny za posledních 24h-0.66%
Změna kurzu za posledních 7 dní-52.34%
Aktualizováno26.05.2018 03:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Ammo Reloaded snížila o 0.66%. Celkově se můžeme bavit o klesající tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota AMMO snížila o 52.34%. Celková tržní hodnota kryptoměny Ammo Reloaded k 26.05.2018 03:59 je 202 572 USD (zhruba 4 473 159 Kč), což z ní dělá 1157. nejcennější kryptoměnu světa.

Ammo Reloaded kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: AMMO

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Ammo Reloaded na české koruny a naopak cenu CZK na AMMO. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 26.05.2018 03:59

Jak koupit Ammo Reloaded pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za Ammo Reloaded. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny Ammo Reloaded?

V první řadě si ověřte, zda je možné Ammo Reloaded koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (AMMO). Pokud na burze Ammo Reloaded najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za AMMO. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit Ammo Reloaded?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Co si myslíte o kryptoměně Ammo Reloaded?

Vyplatí se zajímat o AMMO a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Ammo Reloaded kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit AMMO?
3.8 (75%) 4 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Ammo Reloaded koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.