Bitcoin SV

bitcoin sv

Nový hard fork kryptoměny Bitcoin Cash, Bitcoin Satoshi Vision (BVS) byl vytvořen 15. listopadu 2018.


I přes fakt, že se jedná o novou kryptoměnu se cena tohoto forku během posledních 3 týdnů vyšplhala do závratných částek. Není tedy divu, že se každý ptá, proč právě Bitcoin SV je na tom tak dobře, obzvláště v době, kdy trh s kryptoměnami přinejlepším stagnuje. My si dnes povíme něco o tom, proč k tomuto forku došlo a jak si tato kryptoměna zatím na trhu vede.

Něco málo o Bitcoin Satoshi Vision

Hlavní postava stojící za vytvořením Bitcoin Satoshi Vision je Craig Wright, australský vědec a podnikatel, který o sobě tvrdí, že je nejznámějším člověkem ve světě kryptoměn – Satoshi Nakamoto (což nebyl nikdy schopen prokázat). Bitcoin Satoshi Vision chce obnovit původní vizi kterou Nakamoto pro Bitcoin měl. Dle oficiální stránky BSV https://bitcoinsv.io/vision/, kryptoměna si zakládá na těchto 4 základních pilířích

  • Stabilitě
  • Škálovatelnosti
  • Bezpečnosti
  • Okamžitém a bezpečném zpracování transakcí

Bitcoin SV roste raketovým tempem

Kryptoměna byla trhem přijata vice než dobře a aktuálně se řadí mezi první desítku kryptoměn s největší tržní kapitalizací na světě. Ne jenom to, Bitcoin SV má skoro stejnou tržní kapitalizaci jako Bitcoin Cash. Asi tedy pro vás nebude moc velkým překvapením slyšet, že spousta investorů spekuluje nad tím, co vlastně cenu tohoto nového forku pohání tak vysoko nahoru. Na oblíbeném fóru Reditt.com jsou aktuálně žhavé diskuze na toto téma:

https://www.reddit.com/r/btc/comments/a0hth2/why_is_sv_rising_so_much/

https://www.reddit.com/r/btc/comments/a3u852/who_the_hell_is_buying_sv/

Dle různých teorií by se mohlo jednat o ilegální pump and dump situaci. Jestli tomu tak opravdu je nám zatím není jasno. Netroufáme si předpovídat ani budoucí vývoj kryptoměny, protože je stále moc brzo na takové predikce. Co si vy myslíte o BSV a vizi, kterou vývojáři pro kryptoměnu mají? Podělte se s námi o vaše teorie v komentářích níže.

Odkazy: Sledovat aktuální BSV kurz na našem webu, Sledovat aktuální BCH kurz na našem webu.

Bitcoin SV (Satoshi Vision) – Nový BCH fork rostoucí raketovým tempem

Napsat komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to top