Kde a jak koupit Heroes of Crypton? + tip jak ušetřit

Heroes of Crypton

Heroes of Crypton se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je PancakeSwap (v2), my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu HEROES platební kartou.


Kde je možné koupit HEROES?

Heroes of Crypton není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na PancakeSwap (v2).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu HEROES?

Podle nám dostupných informací, Heroes of Crypton není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se Heroes of Crypton, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte HEROES.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit I Am Vaccinated | Kde koupit CRO Predict | Kde koupit Sustainable Energy Token | Kde koupit PandaDAO

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 18:57
BurzaKryptoměnový párSpread
PancakeSwap (v2)HEROES/WBNB0.616251%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top