Kde a jak koupit Axion? + tip jak ušetřit

Axion

Axion se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je Sushiswap (Polygon POS), my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu AXN platební kartou.


Kde je možné koupit AXN?

Axion není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na Sushiswap (Polygon POS).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu AXN?

Podle nám dostupných informací, Axion není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se Axion, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte AXN.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Klever | Kde koupit The World State | Kde koupit Niza Global | Kde koupit MrWeb Finance

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:48
BurzaKryptoměnový párSpread
Sushiswap (Polygon POS)WETH/AXN0.604882%
Sushiswap (Polygon POS)WMATIC/AXN1.922326%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top