Kde a jak koupit Aegis Launchpad? + tip jak ušetřit

Aegis Launchpad

Aegis Launchpad se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je PancakeSwap (v2), my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu AGSPAD platební kartou.


Kde je možné koupit AGSPAD?

Aegis Launchpad není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na PancakeSwap (v2).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu AGSPAD?

Podle nám dostupných informací, Aegis Launchpad není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se Aegis Launchpad, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte AGSPAD.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Alfa Romeo Racing ORLEN | Kde koupit Metoshi | Kde koupit Meta World Game | Kde koupit BtMiracles

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 18:56
BurzaKryptoměnový párSpread
PancakeSwap (v2)AGSPAD/WBNB0.605098%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top