Kde a jak koupit Theta Fuel? + tip jak ušetřit

Theta Fuel

Theta Fuel se dá koupit minimálně na 18 burzách (Binance, Gate.io..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu TFUEL ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit TFUEL?

Theta Fuel je možné koupit minimálně na 18 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Gate.io, Upbit, TokoCrypto, Nominex, AAX, Hotbit, BKEX, Bithumb, BitMart, Indodax, Crypto.com, Zipmex, WazirX, CoinEx, CoinDCX, HitBTC, FMFW.io.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu TFUEL?

Podle nám dostupných informací, Theta Fuel není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Theta Fuel za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BTC, ETH nebo BUSD a následně směnit za Theta Fuel.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Helium | Kde koupit Injective Protocol | Kde koupit WOO Network | Kde koupit Holo

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top