AIOZ Network

Kde a jak koupit AIOZ Network? + tip jak ušetřit

AIOZ Network se dá koupit minimálně na 7 burzách (Gate.io, KuCoin..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu AIOZ ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit AIOZ?

AIOZ Network je možné koupit minimálně na 7 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Gate.io, KuCoin, Uniswap (v3), PancakeSwap (v2), Indodax, Decoin, Uniswap (v2).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu AIOZ?

Podle nám dostupných informací, AIOZ Network není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit AIOZ Network za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT nebo ETH a následně směnit za AIOZ Network.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit StarkNet | Kde koupit Decentraland | Kde koupit Lido Staked SOL | Kde koupit Ribbon Finance

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:38
BurzaKryptoměnový párSpread
Gate.ioAIOZ/USDT0.164474%
KuCoinAIOZ/USDT0.054765%
Gate.ioAIOZ/ETH1.001669%
IndodaxAIOZ/IDR0.90978%
DecoinAIOZ/USDT0.219539%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top