Kde a jak koupit Pundi X? + tip jak ušetřit

Pundi X

Pundi X se dá koupit minimálně na 26 burzách (Binance, Upbit..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu PUNDIX ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit PUNDIX?

Pundi X je možné koupit minimálně na 26 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Upbit, Bitvavo, Digifinex, Uniswap (v3), BKEX, Hotbit, Bithumb, Gate.io, FTX, Bitrue, KuCoin, CoinEx, Exrates, Huobi Global, Indodax, ProBit Global, Nominex, Bittrex, Omgfin, NovaDAX, WazirX, Zonda, HitBTC, Bitci, Dove Wallet.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu PUNDIX?

Podle nám dostupných informací, Pundi X není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Pundi X za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, ETH nebo BTC a následně směnit za Pundi X.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

76 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit WEN | Kde koupit Multibit | Kde koupit MiL.k Alliance | Kde koupit OMG Network

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top