Home » Kryptoměny » Pundi X kurz

Pundi X kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit NPXS?

Sledujte aktuální kurz Pundi X v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod NPXS do českých korun. Víte, kde koupit Pundi X?


Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet nebo účet s reálnými penězi. *CFD Služba. 80.6% přichází o peníze.

Aktuální k 18.10.2018 07:29
1 Pundi X = 0,03 CZK 1 000 CZK = 28 880,13 NPXS
100 Pundi X = 3,46 CZK 100 000 CZK = 2 888 013,48 NPXS

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně NPXS/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Pundi X(NPXS) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,00154
Aktuální cena v CZK0,03
Celková tržní hodnota v USD193 523 343
Celková tržní hodnota v CZK4 349 252 121
Změna ceny za posledních 24h-1.23%
Změna kurzu za posledních 7 dní3.66%
Aktualizováno18.10.2018 07:29

Za posledních 24h se cena kryptoměny Pundi X snížila o 1.23%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota NPXS zvýšila o 3.66%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Pundi X k 18.10.2018 07:29 je 193 523 343 USD (zhruba 4 349 252 121 Kč), což z ní dělá 43. nejcennější kryptoměnu světa.

Pundi X kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: NPXS

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Pundi X na české koruny a naopak cenu CZK na NPXS. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 18.10.2018 07:29

Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet nebo účet s reálnými penězi. *CFD Služba. 80.6% přichází o peníze.

Vyplatí se obchodovat Pundi X?

Jelikož Pundi X patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu NPXS. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Chcete nechat za sebe obchodovat ostatní?

*Předchozí výsledky nemají vliv na výsledky v budoucnu. *CFD Služba provozováná brokerem eToro. 65% přichází o peníze.

Jak koupit Pundi X pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za Pundi X. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny Pundi X?

V první řadě si ověřte, zda je možné Pundi X koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (NPXS). Pokud na burze Pundi X najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za NPXS. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit Pundi X?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Jaké máte zkušenosti s obchodováním?

Co si myslíte o kryptoměně Pundi X?

Vyplatí se zajímat o NPXS a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Pundi X kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit NPXS?
3.5 (70%) 12 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Pundi X koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.