Kde a jak koupit Waves? + tip jak ušetřit

Waves

Waves se dá koupit minimálně na 45 burzách (Binance, Coinsbit..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu WAVES ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit WAVES?

Waves je možné koupit minimálně na 45 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Coinsbit, Gate.io, HitBTC, Upbit, FMFW.io, Waves., Nominex, P2PB2B, OKX, Kraken, Crypto.com, Bitfinex, FTX, KuCoin, Bitvavo, WhiteBIT, BitMart, Huobi Global, Hotbit, BKEX, Bithumb, AlterDice, Bybit, Exrates, Paribu, EXMO, Bittrex, ZB, LATOKEN, AscendEX (BitMax), CoinEx, LBank, Indodax, Zipmex, Tidex, ProBit Global, Bitubu, NovaDAX, CREX24, YoBit, LocalTrade, TokoCrypto, WazirX, BiONE.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu WAVES?

Podle nám dostupných informací, Waves není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Waves za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za BTC, ETH, USDT, BUSD nebo BNB a následně směnit za Waves.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Band Protocol | Kde koupit Dogelon Mars | Kde koupit OMG Network | Kde koupit ICON

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top