Kde a jak koupit MovieBloc? + tip jak ušetřit

MovieBloc

MovieBloc se dá koupit minimálně na 9 burzách (Binance, MEXC Global..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu MBL ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit MBL?

MovieBloc je možné koupit minimálně na 9 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, MEXC Global, Upbit, Indodax, Bithumb, Gate.io, Hotbit, Coinone, HitBTC.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu MBL?

Podle nám dostupných informací, MovieBloc není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit MovieBloc za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BNB, ETH nebo BTC a následně směnit za MovieBloc.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Koda Cryptocurrency | Kde koupit Clash of Lilliput | Kde koupit Rich Quack | Kde koupit Gods Unchained

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:56
BurzaKryptoměnový párSpread
BinanceMBL/USDT0.189544%
BinanceMBL/BNB0.266312%
MEXC GlobalMBL/USDT0.439698%
IndodaxMBL/IDR1.098901%
Gate.ioMBL/ETH1.529637%
HotbitMBL/USDT1.784876%
Gate.ioMBL/USDT0.204789%
HotbitMBL/BTC2.074967%
HitBTCMBL/USDT52.21628%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top