BLOCKv

Kde a jak koupit BLOCKv? + tip jak ušetřit

BLOCKv se dá koupit minimálně na 6 burzách (Bancor Network, Bitfinex..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu VEE ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit VEE?

BLOCKv je možné koupit minimálně na 6 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Bancor Network, Bitfinex, Uniswap (v2), Sushiswap (Polygon POS), Uniswap (v3), Bittrex.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu VEE?

Podle nám dostupných informací, BLOCKv není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit BLOCKv za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za BTC a následně směnit za BLOCKv.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Propbase | Kde koupit Chain | Kde koupit noiseGPT | Kde koupit RAMP | Kde koupit Hifi Finance

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:59
BurzaKryptoměnový párSpread
Bancor NetworkVEE/BNT0.607213%
BittrexVEE/BTC6.666667%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top