Cobak Token

Kde a jak koupit Cobak Token? + tip jak ušetřit

Cobak Token se dá koupit minimálně na 5 burzách (Upbit, Gate.io..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu CBK ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit CBK?

Cobak Token je možné koupit minimálně na 5 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Upbit, Gate.io, MEXC Global, Coinone, Upbit Indonesia.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu CBK?

Podle nám dostupných informací, Cobak Token není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Cobak Token za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BTC nebo ETH a následně směnit za Cobak Token.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Railgun | Kde koupit Electroneum | Kde koupit MELD | Kde koupit Zero Tech | Kde koupit dForce Token

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 16:45
BurzaKryptoměnový párSpread
Gate.ioCBK/USDT0.12987%
MEXC GlobalCBK/USDT0.258956%
Gate.ioCBK/BTC1.390143%
Gate.ioCBK/ETH0.769231%
UpbitCBK/BTC1.900323%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top