Voxies

Predikce ceny kryptoměny Voxies na 4h až 1 měsíc

Profesionálové obchodují Voxies na základě technické analýzy, a právě na ní je založena tato predikce.


Kromě technické analýzy je důležité sledovat aktuální dění na kryptoměnovém trhu. Následující analýza pochází z platformy TradingView a je založena na 26 indikátorech, čísla ve widgetu znázorňují, kolik z použitých indikátorů doporučuje nákup (BUY), prodej (SELL) nebo nedělat nic (NEUTRAL).

Nejedná se tedy o nástroj, který by vám řekl, jaký kurz bude každý měsíc v roce 2022 a 2023. Takový systém predikcí cen usilovně vyvíjíme, a proto vám doporučujeme si tuto stránku uložit do záložek a čas od času ji zkontrolovat.

Samotná analýza spoléhá na kombinaci většího počtu indikátorů, což by teoreticky mohlo zpřesnit odhad budoucí ceny oproti použití jen jednoho indikátoru. Bohužel nevíme, jaké indikátory jsou v technické analýze výše použity, jedná se totiž o externí plugin a tuto informaci neposkytují.

Přestože považujeme widget za užitečnou pomůcku pro hrubý odhad budoucí ceny digitální měny Voxies, rozhodně nedoporučujeme obchodovat na základě informací z něj získaných. Zejména z toho důvodu, že kryptoměny jsou často výrazně ovlivňovány událostmi na trhu, které se nedají pouze pomocí technické analýzy předpovídat.

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top