Kde a jak koupit Voxies? + tip jak ušetřit

Voxies

Voxies se dá koupit minimálně na 7 burzách (Binance, Gate.io..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu VOXEL ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit VOXEL?

Voxies je možné koupit minimálně na 7 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Binance, Gate.io, Nominex, XT.COM, LATOKEN, CoinEx, WazirX.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu VOXEL?

Podle nám dostupných informací, Voxies není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Voxies za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT, BNB, BTC, BUSD nebo ETH a následně směnit za Voxies.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Streamr | Kde koupit KardiaChain | Kde koupit DeFi Kingdoms | Kde koupit Cube

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top