UXD Protocol Token

Kde a jak koupit UXD Protocol Token? + tip jak ušetřit

UXD Protocol Token se dá koupit minimálně na 3 burzách (Raydium, Serum DEX..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu UXP ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit UXP?

UXD Protocol Token je možné koupit minimálně na 3 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Raydium, Serum DEX, Orca.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu UXP?

Podle nám dostupných informací, UXD Protocol Token není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

A i přestože se UXD Protocol Token, podle nám dostupných informací, nedá koupit za BTC, ETH nebo BNB, bývá často výhodné si fiat směnit na BTC u Etoro a následně BTC směnit na kryptoměnu za kterou pak koupíte UXP.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Redacted Cartel | Kde koupit Zano | Kde koupit flexUSD | Kde koupit Keep3rV1

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top