CargoX

Kde a jak koupit CargoX? + tip jak ušetřit

CargoX se dá koupit minimálně na 2 burzách (KuCoin, Uniswap (v2)..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu CXO ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit CXO?

CargoX je možné koupit minimálně na 2 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: KuCoin, Uniswap (v2).

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Jak ušetřit při nákupu CXO?

Podle nám dostupných informací, CargoX není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit CargoX za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za BTC nebo ETH a následně směnit za CargoX.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

Váš kapitál je ohrožen.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Mango Markets | Kde koupit Bella Protocol | Kde koupit Paris Saint-Germain Fan Token | Kde koupit Merit Circle

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 11:46
BurzaKryptoměnový párSpread
KuCoinCXO/BTC0.271739%
KuCoinCXO/ETH0.767754%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top