Star Atlas DAO

Kde a jak koupit Star Atlas DAO? + tip jak ušetřit

Star Atlas DAO se dá koupit minimálně na 11 burzách (Gate.io, FTX..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu POLIS ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit POLIS?

Star Atlas DAO je možné koupit minimálně na 11 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Gate.io, FTX, MEXC Global, AscendEX (BitMax), Hotbit, XT.COM, Raydium, Orca, Serum DEX, Kraken, Bitrue.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu POLIS?

Podle nám dostupných informací, Star Atlas DAO není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Star Atlas DAO za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT a následně směnit za Star Atlas DAO.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

51 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Stratos | Kde koupit Magic Internet Money | Kde koupit Flamingo Finance | Kde koupit ViciCoin

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top