Kde a jak koupit Pluton? + tip jak ušetřit

Pluton

Pluton se dá koupit minimálně na 10 burzách (Coinbase, KuCoin..), srovnali jsme nabídku burz a poradíme vám, jak při nákupu PLU ušetřit na poplatcích.


Kde je možné koupit PLU?

Pluton je možné koupit minimálně na 10 burzách, konkrétně se jedná o následující firmy: Coinbase, KuCoin, Uniswap (v2), AscendEX (BitMax), Hoo.com, Bitfinex, Huobi Global, HitBTC, ProBit Global, YoBit.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu PLU?

Podle nám dostupných informací, Pluton není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit Pluton za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za USDT nebo BTC a následně směnit za Pluton.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Altered State Machine | Kde koupit Toucan Protocol: Base Carbon Tonne | Kde koupit Gelato | Kde koupit Aeternity

Srovnání spreadů na jednotlivých burzách

Aktuální k 17.02.2022 12:02
BurzaKryptoměnový párSpread
KuCoinPLU/USDT0.909608%
AscendEX (BitMax)PLU/USDT0.681057%
Hoo.comPLU/USDT2.876575%
Huobi GlobalPLU/USDT1.485909%
HitBTCPLU/BTC2.504205%
ProBit GlobalPLU/BTC28.794902%
YoBitPLU/RUR3.505011%
Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top